Przez wakacje 50 procent rabatu na epilację laserową bikini i pach w klinice kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach

p
Chcesz czuć się pewnie i komfortowo na plaży lub na basenie? Przez całe wakacje w klinice kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach czeka na Ciebie 50 procent rabatu na epilację laserową bikini i pach.

- W lecie nie wykonuje się epilacji laserowej tych partii ciała, które w tym okresie wystawione są na ekspozycję słoneczną, czyli rąk, nóg czy twarzy. Bez przeszkód można natomiast usuwać owłosienie z pomocą lasera w okolicach bikini oraz pach - mówi kosmetologi i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach.

W Laser Clinic od początku do końca wakacji obowiązuje wyjątkowa promocja - rabat 50 procent od wartości cennikowej na epilację bikini oraz pach.Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera diodowego Vectus firmy Palomar. - Światowej klasy urządzenie usuwa owłosienie na stałe, ale z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa. Jako jedyne na świecie posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Oznacza to, że czytnik przyłożony do skóry tuż przed zabiegiem określa pigment skóry i dzięki temu w przypadku każdego pacjenta jest w stanie dobrać parametry zabiegu indywidualnie. Wpływa to na zdecydowane zwiększenie skuteczności zabiegu - podkreśla Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach.

Przez wakacje 50 procent rabatu na epilację laserową bikini i pach w klinice kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach

- Dużym atutem lasera Vectus jest zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact Cooling. Dzięki temu skóra chłodzona jest przed, w trakcie oraz po emisji światła. Komfort bezbolesnej depilacji jest na najwyższym możliwym poziomie, a ból jest zminimalizowany praktycznie do zera. Poza tym laser Vectus posiada głowicę zabiegową o powierzchni działania dwukrotnie większej niż inne urządzenia laserowe tego typu, a to czyni go najszybszym laserem do depilacji na świecie. Bezbolesny zabieg można wykonać nawet w kilka minut - dodaje Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach.

500+. Będzie zmiana okresu rozliczeniowego

Wideo

Dodaj ogłoszenie