Rafał Krupa, były starosta zawierciański, nowym dyrektorem...

  Rafał Krupa, były starosta zawierciański, nowym dyrektorem szpitala we Włoszczowie. Kim jest ?

  sem

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Rafał Krupa, były starosta zawierciański, nowym dyrektorem szpitala we Włoszczowie. Kim jest ?
  1/13
  przejdź do galerii

  ©Starostwo Powiatowe Włoszczowa

  W środę, 20 marca, Zarząd Powiatu Włoszczowskiego powołał na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Rafała Krupę. Nowy dyrektor już poznał się z pracownikami szpitala we Włoszczowie - najważniejszej części Zespołu Opieki Zdrowotnej.
  W środę, 20 marca, zapadła decyzja w sprawie powołania nowego dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie. Decyzją zarządu powiatu włoszczowskiego stanowisko objął Rafał Krupa z Kroczyc.

  Nowy dyrektor swoją wizję funkcjonowania szpitala - najtrudniejszej części Zespołu Opieki Zdrowotnej przedstawił komisji konkursowej, a ta pozytywnie zaopiniowała jego osobę na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie.

  Rafał Krupa urodził się 13 lutego 1977 roku.
  Mieszka w Kroczycach, w powiecie zawierciańskim w województwie śląskim. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie na kierunku Zarządzenie i Marketing w zakresie rachunkowości oraz studia podyplomowe w zakresie MBA w placówkach ochrony zdrowia.

  Podczas swojej kariery zawodowej pracował między innymi na stanowisku do spraw kredytów i oszczędności w Banku Spółdzielczym w Szczekocinach. Następnie pełnił funkcję kierownika oraz księgowego w Zakładzie Produkcyjno-Handlowym. W latach 2005-2011 prowadził własną działalność gospodarczą pod nazwą Śląska Grupa Finansowo–Usługowa, zajmującą się sprzedażą produktów bankowych, pozyskiwaniem pieniędzy na realizację inwestycji.

  Był również radnym powiatu zawierciańskiego trzech kadencji, a w latach 2010-2014 pełnił także funkcję starosty zawierciańskiego. Ostatnio startował z komitetu Niezależna Alternatywa Wyborców Ziemi Zawierciańskiej.

  Ponadto Rafał Krupa był członkiem Zespołu do spraw Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Komisja podczas swoich prac zajmowała się opiniowaniem projektów ustaw, rozporządzeń oraz zarządzeń służących systemowi ochrony zdrowia.

  Nowy dyrektor włoszczowskiego szpitala będzie musiał przede wszystkim zmierzyć się z ciągle rosnącym zadłużeniem placówki.

  Dodajmy, że również w środę 20 marca, Zarząd Powiatu Włoszczowskiego spotkał się ze związkami zawodowymi i pracownikami Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie. W spotkaniu uczestniczył także nowy dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej Rafał Krupa. Rozmowy dotyczyły bieżącej sytuacji szpitala. Starosta Dariusz Czechowski podziękował zebranym za przybycie i życzył dobrej współpracy z nowym dyrektorem.

  Zobacz galerię  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (11)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (11) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce