Rafał Wójcik odkryciem roku

(dor)
Duże wyróżnienie spotkało Rafała Wójcika, łucznika ULKS Włoszczowice. Przez Wielką Kapitułę został uznany za Odkrycie 2014 Roku.

Nagrodę przyznała Wielka Kapituła Polskiego Związku Łuczniczego. Uroczysta gala odbyła się w Żywcu. Rafał nominowany był w trzech kategoriach: Zawodnik Roku, Junior Roku i Odkrycie Roku.

Nominacje były następstwem udanego sezonu, w którym podopieczny trenera Grzegorza Woź-niczki zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów indywidualnie i srebrny w drużynie, wywaczył tytuł Mistrza Polski Seniorów na dystansie 50 m, został wicemistrzem LZS, wygrał trzy turnieje klasyfikacyjne do kadry Polski.

Rafał Wójcik znalazł się również w dziesiątce najlepszych zawodników i zawodniczek w Polsce za 2014 rok. a