Remis Granatu ze Stalą Mielec

(KAR)
W sobotnim meczu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych, Granat Skarżysko-Kamienna zremisował u siebie ze Stalą Mielec 1:1.

Granat Skarżysko-Kamienna - Stal Mielec 1:1 (1:0)

Bramki: Konrad Kotte 25 dla Granatu.

Granat: Sieczka - Ozan, Majos, Pająk, Grzejszczyk - Uciński (47. Suligowski, 60. O. Chrzęszczyk), Dulęba, Ungier (73. Borowiec), Głowaczewski (72. Ocias) - Kotte, M. Chrzęszczyk.

W 50 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał strzelec gola dla Granatu Konrad Kotte. - Pierwsza połowa była najlepszą w naszym wykonaniu, jaką rozegraliśmy w tej lidze. Nasze prowadzenie mogło być wyższe, ale po strzale Michała Chrzęszczyka piłka trafiła w słupek. Po przerwie sędzia podjął moim zdaniem zbyt pochopną decyzję dając Konradowi drugą żółtą kartkę, przez co przez pół godziny musieliśmy grać w osłabieniu - mówił Dariusz Kasprzyk, trener Granatu.

W sobotę, 14 maja, o godzinie 15, skarżyski zespół zagra na wyjeździe z liderem Progresem Kraków.