Remis Orląt Kielce z Klimontowianką Klimontów w meczu Hummel 4. Ligi. Ihor Suchno obronił rzut karny

Hubert Pawlik
Orlęta Kielce zremisowały z Klimontowianką PBI Klimontów 1:1.
Orlęta Kielce zremisowały z Klimontowianką PBI Klimontów 1:1. Kamil Bielaszewski
W meczu Hummel 4. Ligi piłkarze Orląt Kielce zremisowali z Klimonowianką PBI Klimontów 1:1.

Remis Orląt Kielce z Klimontowianką w Hummel 4. Lidze

Orlęta Kielce - Klimontowianka PBI Klimontów 1:1 (1:1)
Bramki: Jakub Olearczyk 25 - Carlos Moreno 5.
Orlęta: Sukhno - Prus, Zawierucha, Grochowski (82' M. Gajos), Dziubek - Solnica, Gaj, W. Gajos, Śliwa (69' Dziewięcki) - Olearczyk, Poński (85' Misztal)
Klimontowianka: Staniek - Halat, Niziołek, Rękas, Kosno - Skrzypek - Moreno (80' Konecki), Miłek (86' Mazur), Kaczmarczyk (35' Turek), Piątkowski (67' Wochniak) - Hołody (67' Chmiel).

Mecz walki. Remis wydaje się być sprawiedliwym rezultatem. W drugiej połowie mogliśmy strzelić bramkę dającą prowadzenie i spokojnie wygrać to spotkanie. Do przerwy jednak Klimontowianka miała więcej sytuacji, w tym m.in. obroniony przez naszego bramkarza rzut karny, dlatego szanujemy ten punkt. Szkoda, że nie udało się wygrać, bo moi podopieczni rozegrali naprawdę bardzo dobre zawody, za co należy im się duża pochwała - mówił po meczu trener Orląt, Tomasz Kołodziejczyk.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani