Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu kontrolnym trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec...

Remis trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec w sparingu z RKS Radomsko [ZDJĘCIA]

W meczu kontrolnym trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec zremisował z RKS Radomsko 1:1 (0:1).
KSZO (I połowa): Lipiec – Dereń, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek, Laśkoś, Kaspekiewicz, Trochim, Belczowski, Chrzanowski, Grunt, Ziółkowski.
KSZO (II połowa) Zacharski, Rząsa, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek, Laskoś, Kasperkiewicz, Trochim, Chrzanowski, Bełczowski, Gębalski

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisowali dzisiaj sparingowe spotkanie z drużyną RKS Radomsko 1-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego w 39 minucie meczu powracający do zdrowia po przeziębieniu Wojciech Trochim. Sędzia podyktował rzut karny po faulu na Chrzanowskim. Dla gości gola wyrównującego zdobył w 75 minucie spotkania - jak to określił trener drużyny gości Dominik Bednarczyk- testowany zawodnik z kraju azjatyckiego
Do 70 minuty spotkania przewagę mieli zawodnicy KSZO. Po wprowadzeniu na boisku kilku młodych zawodników gra się wyrównała.
-Jesteśmy po ciężkim obozie przygotowawczym, podczas, którego zawodnicy trenowali dwa razy dziennie- mówi trener KSZO Marcin Sasal. - Dzisiaj mieliśmy kilka bardzo dobrych okazji, których piłkarze nie wykorzystali. Cieszy mnie to, że organizacja gry była zdecydowanie lepsza. W zespole zaczyna dziać się coś pozytywnego i to widać gołym okiem. Gra nabiera jakości. Ciągle poszukuję optymalnego składu.
Trener bramkarzy Janusz Jojko chwali swoich podopiecznych.
- Rywalizacja o miano pierwszego bramkarza dobrze robi moim zawodnikom – mówi Janusz Jojko. - zarówno Paweł Lipiec jak i Konrad Zacharski bardzo intensywnie trenują. Wykonają wszystkie polecenia podczas treningów i są bardzo zaangażowani w grę.

W przyszłą sobotę o godzinie 12 KSZO gra kontrolny mecz z Motorem Lublin. Zapowiadają się wyjątkowe emocje na boisku przy ulicy Kolejowej.