Remis w sparingu KSZO 1929 Ostrowiec z Wisłą Sandomierz. Bramki zdobyli Jakub Mażysz i Bartosz Szydłowski

dor
Bartosz Szydłowski zdobył bramkę dla KSZO 1929 w meczu kontrolnym z Wisłą Sandomierz. Fot. KSZO 1929/Wisła
W ciekawym meczu kontrolnym w Ostrowcu Świętokrzyskim KSZO 1929 zremisował z innym trzecioligowcem Wisłą Sandomierz 1:1 (1:1).

Mecz dwóch naszych trzecioligowców był zacięty. Pierwszą bramkę w tym sparingu zdobyła Wisła po strzale Jakuba Mażysza w 30 minucie, wyrównał w 32 minucie Bartosz Szydłowski, który do KSZO 1929 trafił ze Staru Starachowice.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0