Rezerwy Vive Kielce pokonały Tężnię Busko. Zacięty mecz Politechniki. Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [13-14.11.2021]. Sprawdź wyniki

Archiwum
W weekend 13-14.11.2021 grała 2. ligi piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

Vive II Kielce - Tężnia Busko-Zdrój 30:27 (16:18)
Vive II: Salwa, Biela - Urban 1, Przybylski 8, Winiarski 2, Stępień 1, Barucha 6 (1), O. Trela 1, Sęk, Osman 1, Rataj 5, Lubczyński 5.
Tężnia: Smagór - Grzyb, Żarnowski 6 (1), Mizdra 1, Krawczyk 1, Zawarczyński 2, Trutkowski, Maj 5, Kwieciński 6, Glita 6.

Ciekawy mecz, w którego pierwszej połowie dominowała drużyna trenera Tomasza Rosińskiego. W 9 minucie prowadziła 8:4, a w 18 już 13:8. W końcówce tej części gry kielczanie odrobili nieco straty, a po przerwie ciągle grali lepiej. W 38 minucie wyszli na prowadzenie 20:19. Od stanu 24:24 w 48 minucie gospodarze zdobyli trzy bramki z rzędu i utrzymali prowadzenie do końca.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - MKS Ustroń 25:24 (10:11)
AZS Politechnika: Kuczkowski, Kotowski - Telka 2, Więckowski 1, Pajączkowski 3, Jamioł 2, Banasik 1, Rogowski, Kowalczyk, Badoń 1, Nawara, Mazur 2, P. Kurek 1, Grdeń 4, Wojciechowski 8 (6).

Pierwsza połowa należała do gości, którzy w 15 minucie prowadzili już 8:3. Wprawdzie kielczanie jeszcze przed przerwą zniwelowali straty do jednego gola, ale po niej znów lepiej zaczęli zawodnicy z Ustronia - w 33 minucie wygrywali 15:10. Decydujący dla losów zwycięstwa był fragment między 37 a 51 minutą gry, który Politechnika wygrała 7:0 i wyszła na prowadzenie 20:17. W zaciętej końcówce goście kilka razy zbliżali się na różnicę jednego gola, ale zespół z Kielc ostatecznie wygrał.

MOSiR Bochnia - Jedynka Myślenice 23:24 po karnych (22:22, 13:8)

SMS ZPRP III Kielce - Orzeł Przeworsk 27:38 (11:19) - rozegrany awansem.

Stal II Mielec - Grupa Azoty Unia II Tarnów 27:37 (9:16)