Rezerwy Vive Kielce straciły pozycję lidera. Grała druga liga piłkarzy ręcznych [6-7.11.2021]. Sprawdź wyniki

Archiwum
W weekend 6-7.11.2021 grała druga liga piłkarzy ręcznych. Po porażce w Przeworsku z Orłem 23:30 Vive II Kielce straciło pozycję lidera.

MOSiR Bochnia - UKS SMS Wybicki Kielce 31:16 (16:5)
Wybicki: Duda, Kasperek, Stec - Pawlikowski 2, Cichoń 5 (2), Pieńkus, Marszałek 1, Dziedzic 3, Adaś 2, Majcher 2, Wójcik 1.

W pierwszej połowie przewaga gospodarzy była przygniatająca - w 21 minucie prowadzili oni już 12:1. W drugiej połowie zespół z Kielc zagrał lepiej.

Grupa Azoty Unia II Tarnów - SMS ZPRP III Kielce 36:37 (18:20)

Orzeł Przeworsk - Vive II Kielce 30:23 (14:13)
Vive II: Salwa - Urban, Przybylski 3, Walczyński, Augustowski, Winiarski, Stępień 1, Barucha 5, O. Trela 7 (3), Sęk 1, Rataj 2, Lubczyński 4.

W meczu wicelidera (Orzeł) z liderem (Vive II) lepsi gospodarze, którzy wygraną zapewnili sobie w okresie między 37 minutą (17:16) a 44 minutą (22:16) spotkania. Dla kielczan to pierwsza porażka w rozgrywkach, a Orzeł awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

Tężnia Busko-Zdrój - Jedynka Myślenice 29:22 (13:12)
Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 7, Żarnowski 4, Mizdra 1, Zawarczyński 3, Trutkowski 2, Wojciechowski 1, Maj 1, Kwieciński 6, Glita 4.

Gospodarze zapewnili sobie wygraną dopiero w drugiej połowie. Pierwsza była wyrównana. W 19 minucie Tężnia prowadziła 8:5, ale w 28 goście doprowadzili do remisu 11:11. Po zmianie stron drużyna z Buska zagrała lepiej w obronie i powoli budowała przewagę.

SPR Górnik Zabrze - Stal II Mielec 36:32 (17:17)

MKS Ustroń - AZS AGH II Kraków 21:35 (9:15)

Pauzowała AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani