Rolnik Roku 2017 w powiecie pińczowskim. Głosowanie czytelników zakończone. Nagrody czekają

lima
Oto uczestnicy konkursu Rolnik Roku 2017 w powiecie pińczowskim. Przed nami wielkie emocje i atrakcyjne wydarzenia. Mamy fantastyczne nagrody dla laureatów i bilety na targi branżowe oraz zaproszenia na galę finałową dla każdego uczestnika. A w naszym powiecie nagrodzimy trzech gospodarzy. Głosowanie czytelników zostało zakończone.

- Zgromadziliśmy postaci niezwykle ciekawe, wyróżniające się nie tylko zamiłowaniem do pracy gospodarza, ale dodatkowymi pasjami - zwraca uwagę Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia. - Mam nadzieję, że udział rolników w naszej akcji spotka się z przyjaznym odzewem ze strony ich społeczności, wszak są też reprezentantami swoich wsi i gmin.

Nagrodzimy w województwie i powiecie
W akcji Rolnik Roku 2017 wspólnie z Państwem wybierzemy i nagrodzimy Złotą Dziesiątkę rolników w województwie oraz nagrodzimy trzech laureatów w powiecie.

Ważne daty

  • 26 września - prezentacja uczestników konkursu Rolnik Roku 2017 w dodatku Echa Dnia oraz na echodnia.eu/swietokrzyskie/strefa-agro. Start głosowania Czytelników
  • 20 października, godzina 21 - koniec głosowania Czytelników
  • 3 listopada, Targi Kielce - wielka gala finałowa i wręczenie nagród

Czas głosów

  • Głosować można za pomocą smsów.
  • Wyniki głosowania czytelników stanowią połowę ostatecznego werdyktu. Druga to głosy przyznane przez kapitułę konkursu
  • W skład kapituły wchodzą przedstawiciele Echa Dnia oraz wszystkich najważniejszych instytucji rolniczych w regionie.

Gala pełna zabawy

Laureatów poznamy podczas wielkiej gali finałowej w piątek, 3 listopada. Jest to wydarzenie tętniące folklorem i zabawą. Będą popisy zespołów ludowych, przyśpiewki, tradycyjne potrawy regionalne i napitki, wystawa ciągników i urządzeń rolniczych. Gala służy rozrywce i spotkaniom, ale przede wszystkim nagrodzeniu rolników.

Dla każdego uczestnika

Każdy uczestnik naszego konkursu otrzyma podwójne wejściówki na targi Horti - Tech, które odbywają się w 21-22 listopada tego roku w Targach Kielce oraz na targi Agrotech w marcu 2018 roku. Ponadto każdy uczestnik naszej akcji wraz z osobą towarzyszącą zostanie zaproszony na galę finałową akcji Rolnik Roku 2017.

Nagrody główne

Rolnik Roku 2017 w województwie otrzyma nowiutki, wprost spod igły, agregat wielofunkcyjny uprawowo-siewny Mamut Lux wyprodukowany przez firmę Dziekan z Zielonek koło Solca Zdroju. Jak zapewnia konstruktor maszyny, Krzysztof Dziekan, to urządzenie znakomicie uprawi ziemię po żniwach, świetnie poradzi sobie nawet z wyschniętą glebą.

ZOBACZ WIĘCEJ O NAGRODZIE I NAJNOWSZYCH MASZYNACH FIRMY DZIEKAN

Laureat drugiego miejsca w województwie wraz z osobą towarzyszącą wyjedzie na wycieczkę do Paryża. Fundator wyjazdu, firma Kisiel z Górna koło Kielc, zapewnia przelot samolotem, hotel i pakiet pełen atrakcji, w tym zwiedzanie najwspanialszych zabytków stolicy Francji.

ZOBACZ WIĘCEJ O NAGRODZIE ORAZ FIRMIE KISIEL I NOWOCZESNYCH ROZWIĄZANIACH W CIĄGNIKACH CASE IH I STEYR

Rolnik, który zajmie trzecie miejsce w województwie zostanie nagrodzony talonem wartości dwóch i pół tysiąca złotych na znakomitej jakości nawozy wapniowe firmy Raf-Pol z Huty Starej w powiecie włoszczowskim.

ZOBACZ WIĘCEJ O GRANULACH EKO - WAPNA I FIRMIE RAF - POL

To nie koniec nagród - wszystkie prezentujemy TUTAJ.

Wszyscy laureaci Złotej Dziesiątki w województwie wraz z osobami towarzyszącymi na zaproszenie europosła z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego Czesława Siekierskiego zwiedzą zabytki Brukseli. Będzie to wyjazd studyjny, podczas którego zobaczą także najważniejsze budynki europejskiej polityki. Noclegi i posiłki są zapewnione w hotelu w centrum Brukseli.

Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

Informacji o konkursie udzielają Marzena Ślusarz - tel. 510 026 015 oraz Katarzyna Pakuła - 41 36 36 286.

Najnowsze oferty na Black Friday

miejsce #8

Promocja

Mio Smart HUB G10

Gwarancja:24 miesiące

439,00 zł199,00 zł-55%
Materiały promocyjne partnera

Wideo