Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)

Redakcja
T-Mobile Ekstraklasa
Ruch Chorzów zremisował z Pogonią Szczecin 1:1 w ostatnim meczu 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Pierwszego gola strzelił w 15. minucie Mateusz Kwiatkowski. Do wyrównania doprowadził jeszcze przed przerwą Takuya Murayama.

Bramki: 1:0 Mateusz Kwiatkowski 15 min., 1:1 Takuya Murayama 28.

Ruch: Buchalik - Helik, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel - Smektała (66. Konczkowski), Surma, Starzyński, Babiarz, Janoszka (82. Zieńczuk) - Kwiatkowski (88. Kuświk).

Pogoń: Janukiewicz - Frączczak, Golla, Dąbrowski, Pietruszka - Bąk (74. Tchami), Rogalski (62. Djousse), Akahoshi, Ława (68. Ouedraogo), Murayama - Robak.

Kartki: żółta: Malinowski (Ruch), Akahoshi, Pietruszka, Ława, Ouedraogo (Pogoń). Sędziował: Szymon Marciniak (Płock). Widzów: 5 200.