Wybierz miasto:
  Rusza największa przychodnia w Świętokrzyskiem - Artmedik....

  Rusza największa przychodnia w Świętokrzyskiem - Artmedik. Zobacz wnętrza. W poniedziałek dzień otwarty

  Izabela Mortas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Rusza największa przychodnia w Świętokrzyskiem - Artmedik. Zobacz wnętrza. W poniedziałek dzień otwarty
  1/10
  przejdź do galerii

  ©Dawid Łukasik

  Zobacz, jak wygląda Centrum Medyczne Artmedik w Kielcach. W poniedziałek Dzień Otwarty  Z początkiem maja w dawnym biurowcu SHL w Kielcach, przy ulicy Robotniczej 1 ruszyła największa w regionie nowoczesna przychodnia - Centrum Medyczne Artmedik. Pacjenci będą mogli skorzystać z pomocy lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej bezpłatnie, a także umówić się na wizytę do lekarzy ponad 30 specjalistów prywatnie.

  Powierzchnia użytkowa placówki to 7500 metrów kwadratowych, ponadto do dyspozycji pacjentów oddany jest parking na 150 miejsc. Przychodnia jest nowoczesna, a same gabinety lekarskie usytuowane na pierwszych pięciu piętrach budynku. Na pierwszym piętrze przyjmują lekarze rodzinni, drugie piętro przeznaczone jest na medycynę pracy. - Wszystkich specjalistów, którzy udzielają usług w zakresie medycyny pracy skupiamy na jednym piętrze, by pacjenci mogli zrobić wszystkie badania sprawnie, w jeden dzień, w jednym miejscu i nie musieli przemieszczać się po całej przychodni. Dodatkowo pacjenci mogą wykonać rentgen, USG, a kierowcy - badania psychologiczne - wymienia Agnieszka Nawrot, menadżer Centrum Medycznego Artmedik w Kielcach.

  Drugie piętro to także okulistyka, trzecie - ginekologia, urologia i kardiologia, czwarte - fizjoterapia, piąte - ortopedia i chirurgia. Pacjenci mogą liczyć na liczne udogodnienia - na parterze budynku poza recepcją znajdować się będzie apteka oraz salonik prasowy, rejestracje zaś znajdziemy na każdym piętrze budynku. Dla najmłodszych pacjentów wydzielono część pierwszego piętra - kolorową, z przyjaznymi grafikami na ścianach i kącikami zabawy.
  Pacjenci z opieki lekarzy medycyny rodzinnej mogą korzystać w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia. - Wystarczy przyjść, zapisać się, złożyć deklarację i korzystać z naszych usług - mówi Agnieszka Nawrot. Prywatnie można umówić się do specjalistów z ponad 30 dziedzin medycyny. - W najbliższym czasie będziemy się oczywiście starać na kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na specjalistykę, na razie czekamy na ogłoszenie konkursu - mówi menadżer przychodni.

  Pacjenci mogą rejestrować się na miejscu, telefonicznie, a także on-line na konretną godzinę. - W przyszłości będziemy mieć również swój portal oraz aplikację mobilną, przez które będzie można się nie tylko zarejestrować, lecz także uzyskać porady specjalistów. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20, ale w planach mamy też przyjęcia w soboty - mówi Agnieszka Nawrot.

  W poniedziałek, 8 maja, w Centrum Medycznym Artmedik odbędzie się Dzień Otwarty.

  – Osoby, które odwiedzą nas tego dnia w godzinach między 9 a 18, będą mogły skorzystać z bezpłatnych pomiarów ciśnienia krwi i poziomu cukru, porad położnych i pielęgniarek środowiskowych, a w godzinach popołudniowych także z nieodpłatnych konsultacji z dietetykiem. Do dyspozycji naszych gości będzie całe centrum, będzie można zwiedzić poszczególne poradnie i pracownie oraz złożyć deklarację przystąpienia do poradni lekarza rodzinnego – wymienia Agnieszka Nawrot.


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (9)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (9) forum.echodnia.eu

  Warto zobaczyć

  Diety