SAMORZĄDOWIEC POWIATU OSTROWIECKIEGO Oceniliśmy rządy...

  SAMORZĄDOWIEC POWIATU OSTROWIECKIEGO Oceniliśmy rządy burmistrzów, wójtów, starosty, członków zarządu i radnych [Głosowanie zakończone]

  Marcelina Gil, Izabela Grosicka

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  SAMORZĄDOWIEC POWIATU OSTROWIECKIEGO Oceniliśmy rządy burmistrzów, wójtów, starosty, członków zarządu i radnych [Głosowanie zakończone]
  Zakończyła się wielka akcja oceny władzy przygotowana przez Echo Dnia. Jak rządził burmistrz, wójt lub starosta Twojego miasta, gminy lub powiatu? Który radny miasta gminy i powiatu był najaktywniejszy i najskuteczniejszy w kadencji 2014-2018? Zobaczcie wyniki głosowania.
  SAMORZĄDOWIEC POWIATU OSTROWIECKIEGO Oceniliśmy rządy burmistrzów, wójtów, starosty, członków zarządu i radnych [Głosowanie zakończone]

  Od kilku lat w akcji „Mała ojczyzna - duża sprawa” podsumowujemy pracę ludzi, których wybraliśmy, by zarządzali naszym miastem czy gminą. Tym razem ocenialiśmy całą kadencję.

  Oceniliśmy włodarzy


  Wybieraliśmy też samorządowca roku 2018 w powiecie ostrowieckim, a także w całym województwie. Głosowanie zakończyło się w piątek, 14 września, o godzinie 24.

  Zobacz wyniki głosowania na WŁODARZY:

  Kliknij i wybierz kategorię:

  Prezydenci
  Burmistrzowie
  Wójtowie
  Starostowie Powiatów
  Członkowie Zarządów Powiatów


  Najlepszy samorządowiec oprócz tytułu otrzyma statuetkę oraz prezentację na całą stronę w dodatku podsumowującym akcję, który ukaże się z „Echem” w piątek, 5 października. Nagrody zostaną wręczone podczas gali samorządowej, która odbędzie się we wtorek, 2 października.

  Radny na medal


  Wybieraliśmy po trzech najlepszych radnych z każdej Rady Gminy oraz Rady Powiatu. Wygrywają radni z największą liczbą głosów. Zwycięzcy - zdobywcy największej liczby głosów otrzymają medale i dyplomy, zdobywcy drugich i trzecich miejsc dyplomy. Dodatkowo trzech najlepszych radnych wszystkich gmin zaprezentujemy w dodatku specjalnym w piątek, 5 października. Nagrody dla laureatów pierwszych miejsc zostaną wręczone podczas gali samorządowej, która odbędzie się w wtorek, 2 października. Koniec tego głosowania w piątek, 14 września, o godzinie 24.

  Uwaga! Dodatkowo wybierzemy trzech najlepszych radnych spośród wszystkich radnych działających w powiecie oraz najlepszą dziesiątkę w województwie.

  Zobacz wyniki i głosowania na RADNYCH:  Gminy Bałtów
  Gminy Bodzechów
  Gminy Waśniów
  Miasta i Gminy Ćmielów
  Miasta i Gminy Kunów
  Miasta Ostrowiec Świętokrzyski
  Powiatu ostrowieckiego  Wielka gala samorządowa na zakończenie kadencji

  Wszyscy laureaci plebiscytu zostaną zaproszeni na uroczyste podsumowanie akcji - wielką galę samorządową, która odbędzie się we wtorek, 2 października. Podczas gali odbiorą medale i dyplomy. Trzej włodarze, którzy otrzymają najwyższą ocenę spośród wszystkich prezydentów, burmistrzów i wójtów otrzymają piękne statuetki Samorządowiec Województwa Świętokrzyskiego. Nagrodzimy też najlepszych włodarzy w każdym powiecie oraz najlepszych w województwie w kategoriach: prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starości oraz pierwszą trójkę w kategorii członkowie zarządów powiatów.

  Specjalny dodatek do gazety

  Po uroczystej gali, w piątek, 5 października w każdym z powiatów ukaże się specjalny dodatek,do "Echa Dnia" w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu. Laureaci w kategoriach wojewódzkich zostaną zaprezentowani w "Relaksie" - głównym piątkowym wydaniu "Echa Dnia".

  Pierwsza strona dodatku w całości będzie poświęcona zwycięzcy. Laureatom drugich i trzecich miejsc poświęcimy 1/4 strony w dodatku.

  W "Relaksie" przedstawimy 10 najlepiej ocenianych radnych z województwa (radni miast, gmin, powiatów), a także trzech z sejmiku województwa. Na stronach dodatków, które ukażą się w każdym powiecie zaprezentujemy Radnych na medal z rad każdej gminy, miasta i powiatu w Świętokrzyskiem. Wymienimy także radnych, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca w każdym mieście, gminie o powiecie. Szerzej zaprezentujemy też trzech najlepszych radnych w każdym z powiatów (najwyższa ocena spośród radnych wszystkich szczebli - miasto, gmina, powiat).

  Ważne terminy

  • Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 24 sierpnia i będzie trwać do piątku, 14 września do godziny 24.
  • Uroczysta gala i rozdanie nagród odbędzie się we wtorek, 2 października[/b
  • Dodatek prezentujący laureatów plebiscytu zostanie dołączony do "Echa Dnia" [b]w piątek, 28 września..
  • W piątek, 5 października z "Echem Dnia" ukaże się dodatek z gali


  CZYTAJ WIĘCEJ O AKCJI I SPRAWDŹ AKTUALNE RANKINGI WE WSZYSTKICH KATEGORIACH

  Informacji udziela Marcelina Gil
  tel. 697 770 586
  e-mail: marcelina.gil@polskapress.pl


  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo