Siatkarki KSZO Ostrowiec pokonały BKS Profi Credit Bielsko-Biała

(mr)
Po prawdziwym dreszczowcu w ostrowieckiej hali siatkarki

KSZO Ostrowiec pokonały BKS Profi Credit Bielsko -Biała 3:2 29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10).

To było z pewnością najbardziej emocjonujące spotkanie Ligi Siatkówki Kobiet jakie w tym sezonie obejrzeli ostrowieccy kibice.

W pierwszym secie KSZO obronił kilka setboli ale ostatecznie przegrał na przewagi. Po drugim przegranym secie n ikt nie liczył na zwycięstwo podopiecznych trenera Adama Grabowskiego. Siatkarki BKS bardzo dobrze atakowały i seryjnie zdobywały punkty. Gospodynie były momentami bezradne.

Tymczasem w kolejnych odsłonach gospodynie spisały się rewelacyjnie, a rywalki wyraźnie traciły siły i popełniały sporo błędów. W czwartym secie gospodynie obroniły meczbol i wyrównały stan meczu. W tie braaku serie świetnych zagrywek miała Paulina Stroiwąs i gospodynie wygrały 15:10,