Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały 0:3, ale nie będzie wycofania zespołu z rozgrywek. Dyrektor zapowiada wzmocnienia [DUŻO ZDJĘĆ]

MAJ
Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały w niedzielę we własnej hali z drużyną 7 R Solna Wieliczka 0-3 (22-25, 10-25, 28-30).KSZO: Klekot, Kawa, Klepacz, Kobus, Błaszczak, Marcyjanik (libero) oraz  Tkaczyk, Dyduła, Rdzanek Kmuk. Trener: Marcin Cebo. W pierwszej odsłonie spotkania zawodniczki KSZO przegrywały już 0-6, ale od tego momentu zaczęły grać bardzo poprawnie i mecz się wyrównał. Niestety końcówka seta należała do drużyny  z Wieliczki. Drugi seta przegrany do 10. Na parkiecie zdecydowanie dominowały zawodniczki  z Wieliczki. Najbardziej dramatyczny był trzeci set, w którym to siatkarki KSZO zagrały bardzo dobrze. Kibice oglądali długie wymiany. Niestety zabrakło szczęścia i ponownie zawodniczki z Ostrowca nie zdobyły nawet jednego punktu.Dyrektor sportowy KSZO S. A Dawid Ogórek zdementował pogłoski jakoby drużyna ma zostać wycofana z rozgrywek.- Na pewno seniorska siatkówka w Ostrowcu pozostanie – mówi Dawid Ogórek.- Na sto procent będziemy grać do końca sezonu. Myślimy o wzmocnieniach zespołu. W przyszłym tygodniu w naszej kadrze pojawią się trzy nowe zawodniczki. O szczegółach poinformujemy niebawem, ponieważ transfery lubią ciszę.Kolejne spotkanie zawodniczki KSZO zagrają w sobotę 1 lutego z zespołem AZS Politechnika Śląska Gliwice.(MAJ)
Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały w niedzielę we własnej hali z drużyną 7 R Solna Wieliczka 0-3 (22-25, 10-25, 28-30).KSZO: Klekot, Kawa, Klepacz, Kobus, Błaszczak, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Dyduła, Rdzanek Kmuk. Trener: Marcin Cebo. W pierwszej odsłonie spotkania zawodniczki KSZO przegrywały już 0-6, ale od tego momentu zaczęły grać bardzo poprawnie i mecz się wyrównał. Niestety końcówka seta należała do drużyny z Wieliczki. Drugi seta przegrany do 10. Na parkiecie zdecydowanie dominowały zawodniczki z Wieliczki. Najbardziej dramatyczny był trzeci set, w którym to siatkarki KSZO zagrały bardzo dobrze. Kibice oglądali długie wymiany. Niestety zabrakło szczęścia i ponownie zawodniczki z Ostrowca nie zdobyły nawet jednego punktu.Dyrektor sportowy KSZO S. A Dawid Ogórek zdementował pogłoski jakoby drużyna ma zostać wycofana z rozgrywek.- Na pewno seniorska siatkówka w Ostrowcu pozostanie – mówi Dawid Ogórek.- Na sto procent będziemy grać do końca sezonu. Myślimy o wzmocnieniach zespołu. W przyszłym tygodniu w naszej kadrze pojawią się trzy nowe zawodniczki. O szczegółach poinformujemy niebawem, ponieważ transfery lubią ciszę.Kolejne spotkanie zawodniczki KSZO zagrają w sobotę 1 lutego z zespołem AZS Politechnika Śląska Gliwice.(MAJ) Fot. Mariusz Jabłoński
Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały w niedzielę we własnej hali z drużyną 7 R Solna Wieliczka 0-3 (22-25, 10-25, 28-30). KSZO: Klekot, Kawa, Klepacz, Kobus, Błaszczak, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Dyduła, Rdzanek Kmuk. Trener: Marcin Cebo. W pierwszej odsłonie spotkania zawodniczki KSZO przegrywały już 0-6, ale od tego momentu zaczęły grać bardzo poprawnie i mecz się wyrównał. Niestety końcówka seta należała do drużyny z Wieliczki. Drugi seta przegrany do 10. Na parkiecie zdecydowanie dominowały zawodniczki z Wieliczki. Najbardziej dramatyczny był trzeci set, w którym to siatkarki KSZO zagrały bardzo dobrze. Kibice oglądali długie wymiany. Niestety zabrakło szczęścia i ponownie zawodniczki z Ostrowca nie zdobyły nawet jednego punktu. Dyrektor sportowy KSZO S. A Dawid Ogórek zdementował pogłoski jakoby drużyna ma zostać wycofana z rozgrywek. - Na pewno seniorska siatkówka w Ostrowcu pozostanie – mówi Dawid Ogórek.- Na sto procent będziemy grać do końca sezonu. Myślimy o wzmocnieniach zespołu. W przyszłym tygodniu w naszej kadrze pojawią się trzy nowe zawodniczki. O szczegółach poinformujemy niebawem, ponieważ transfery lubią ciszę. Kolejne spotkanie zawodniczki KSZO zagrają w sobotę 1 lutego z zespołem AZS Politechnika Śląska Gliwice.