Siatkarki KSZO wciąż bez wygranego seta w rozgrywkach Orlen Ligi

Rafał Soboń
Wciąż bez wygranego seta pozostają w rozgrywkach Orlen Ligi siatkarki KSZO. W poniedziałek uległy Legionovii, choć w dwóch pierwszych partiach ambitnie walczyły, a wynik do końca był niewiadomą.

W pierwszym secie przy staniec 17:21, KSZO zdobył pięć punktów z rzędu, oddał jednak prowadzenie i przegrał na przwagi. Drugi set lepiej zaczęły przyjezdne. Prowadzenie 5:3, a na przerwie technicznej - po trzech kolejnych błędach na serwisie - 8:7. Do końca trwała zacięta walka (21:22), jednak to gospodynie okazały się skuteczniejsze.

Trzeci set wyrównany był tylko do stanu po 10. Póżniej pięciopunktową przewagę wypracowały gospodynie i triumfowały w całym meczu.

Sk bank Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:23, 25:18)

Legionovia: Smarzek 15, Szubert, Wójcik 8, Paszek 8, Alagierska 1, Chojnacka 3, Wysocka (libero) oraz Gajewska 1, Połeć 2, Grzelak 1, Szymańska 5.

KSZO: Szczygioł 12, Polak 4, Ściurka 7, Brzóska 7, Piotrowska 8, Bednarek 4, Bulbak (libero) oraz Mielczarek, Pieczka 1, Szpak, Dybek.

1. Impel Wrocław 3 9 9:1

2. Chemik Police 3 9 9:1

3. Atom Trefl Sopot 3 6 7:4

4. Budowlani Łódź 2 5 6:2

5. Tauron Dąbrowa Górnicza 2 5 6:2