Zamknij

Echo Dnia

Skarżysko Kościelne. Szok! Ciało w walizce! Zobacz zdjęcia z akcji policjantów

Makabrycznego odkrycia dokonali w niedzielę policjanci i strażacy w Skarżysku Kościelnym. W walizce, znajdującej się na jednej z posesji, odkryto ciało

Krzysztof Krogulec

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

Skarżysko Kościelne. Szok! Ciało w walizce! Zobacz zdjęcia z akcji policjantów

Makabrycznego odkrycia dokonali w niedzielę policjanci i strażacy w Skarżysku Kościelnym. W walizce, znajdującej się na jednej z posesji, odkryto ciało mężczyzny! Trwa ustalanie jego tożsamości.

CZYTAJ WIĘCEJ O CIELE W WALIZCE W GMINIE SKARŻYSKO KOŚCIELNE

Zobacz zdjęcia z poniedziałkowej akcji policjantów na miejscu makabrycznego odkrycia.

W poniedziałek rano Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach potwierdzał ustalenia "Echa Dnia". - Mogę powiedzieć, że ujawniono zwłoki mężczyzny w gminie Skarżysko-Kościelne. Wstępne ustalenia wskazują, że śmierć mężczyzny mogła być wynikiem przestępstwa. Na późne popołudnie w poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok, jej wstępne wyniki - mamy nadzieję - dadzą odpowiedź o przyczynę śmierci mężczyzny - tłumaczył Daniel Prokopowicz.

Z kolei szef Prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej prokurator Tomasz Rurarz dodawał, że znaleziony mężczyzna był w wieku około 40 lat. - Jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, to może to być mężczyzna, który był od kilku dni poszukiwany przez swoją rodzinę - tłumaczył prokurator Rurarz.

Śledczy dodawali, że na razie nikt nie został zatrzymany w sprawie śmierci mężczyzny. - Trwają czynności, na miejscu pracował biegły medyk sądowy, byli technicy, zabezpieczono ślady. Ustalamy okoliczności śmierci tego mężczyzny, odtwarzamy też przebieg dni poprzedzających zniknięcie tego człowieka - wyjaśniał Daniel Prokopowicz.Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy