Skoki na bungee Gdańsk

Materiał informacyjny Bungee Gdańsk
Udostępnij:
Jako jedyni w Gdańsku organizujemy skoki na bungee, wykorzystując do tego żurawia wieżowego, pozwalającego na oddanie skoku z wysokości 90m. Używany przez nas sprzęt to najwyższej jakości produkty renomowanych firm, gwarantujących bezpieczeństwo skoczka. Zespół składa się z przeszkolonych osób, które przygotują Was do skoku i zrobią wszystko aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, tak aby skok był niezapomnianym przeżyciem.

Dla zainteresowanych, przed skokiem istnieje możliwość zamówienia sobie serii zdjęć ze skoku lub filmu z Kamerki GoPro, zabezpieczonej w dłoni skoczka, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płytę CD jak i również na pendrive. Na każdego skoczka czeka certyfikat, potwierdzający oddanie skoku.

Skok na Bungee to fantastyczny pomysł na prezent, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego (pamiętajcie aby skoczek był trzeźwy :)), a co pokazał poprzedni sezon, również oświadczyny. Voucher można nabyć w miejscu gdzie odbywają się skoki, w godzinach otwarcia punktu, bądź wyślemy go pocztą, jeśli napiszecie do nas facebooku lub pod adres e-mail podany w zakładce kontakt.

Kontakt:

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Stadion Energa Gdańsk)
[email protected]
Arek: 697-114-000

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie