Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa NA ŻYWO. Transmisja tv i online. Gdzie oglądać mecz? PKO BP Ekstraklasa LIVE STREAM. 29-05-2020

DW
Po długiej przerwie wraca PKO BP Ekstraklasa! Sprawdź, gdzie obejrzeć 29 maja mecz Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa NA ŻYWO w telewizji i internecie!

Wynik na żywo:

Na ten moment kibice polskiej piłki czekali od wielu tygodni. Po długim okresie oczekiwania, przerwie spowodowanej obostrzeniami rządu związanymi z epidemią koronawirusa, wraca PKO BP Ekstraklasa!

Na początek przeniesiemy się wszyscy na Dolny Śląsk. We Wrocławiu gospodarze podejmą beniaminka ligowego, Raków Częstochowa.

Patrząc na tabelę ligową, można wysnuć wniosek, że faworytem tego pojedynku będzie Śląsk. Wrocławianie zajmują bowiem czwartą pozycję i tracą ledwie jeden punkt do wicelidera, Piasta Gliwice. Raków natomiast ma 36 punktów, o sześć mniej od swojego przeciwnika i jest dziewiąty. Podopieczni trenera Marka Papszuna walczyć będą w najbliższych kolejkach o awans do górnej ósemki.

Do końca rundy zasadniczej pozostały cztery spotkania, a Raków traci do ósmej Jagiellonii Białystok tylko jeden punkt.

Oba zespoły potrafią jednak grać bardzo dobrze i efektownie w ataku, co zwiastować nam może ciekawe widowisko. W pierwszym ich starciu w tym sezonie padł rezultat 1:0 dla Rakowa. W ostatniej minucie meczu gola strzelił Piotr Malinowski.

A jak będzie w piątek?

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa NA ŻYWO. Transmisja tv i online

Mecz Śląsk - Raków odbędzie się w piątek 29 maja. Transmisję z niego przeprowadzą stacje Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Online są one dostępne za pośrednictwem platform NC+GO oraz PLAYER.PL. Początek meczu o godzinie 18.