Słoneczko Busko-Zdrój Drużynowym Mistrzem Województwa w biegach przełajowych [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Kolejny sukces Klubu Sportowego Słoneczko Busko-Zdrój. Został Drużynowym Mistrzem Województwa w biegach przełajowych.

Podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych w Starachowicach zawodnicy buskiego klubu Słoneczko zdobyli 5 medali - 4 złote i 1 brązowy. Dzięki temu zwyciężyli w klasyfikacji medalowej. Trenerem zawodników jest Zdzisław Perepiczko.

Medale zdobyli: złote: Blanka Sztuk, Damian Wróbel, Gabrysia Parada, Filip Podolski, a brązowy Anna Kawecka. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca: 4. Klara Grzesik, 6. Tatiana Parada, 9. Kaja Sztuk, 10. Jakub Kowalczyk, 13. Kamila Bławat.