Smerfy z Brynicy najsympatyczniejszymi przedszkolakami w...

  Smerfy z Brynicy najsympatyczniejszymi przedszkolakami w powiecie kieleckim. Radosne i pełne energii [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Grupa Smerfy z Niepublicznego Przedszkola w Brynicy została wybrana najsympatyczniejszą grupą w powiecie kieleckim w akcji Echa Dnia “Przedszkole na medal”. Trzylatki wyróżnia niezwykła aktywność.
  Smerfy z Brynicy najsympatyczniejszymi przedszkolakami w powiecie kieleckim. Radosne i pełne energii [ZDJĘCIA, WIDEO]
  1/9
  przejdź do galerii

  W ostatnich tygodniach na łamach “Echa Dnia” i stronach portalu echodnia.eu gościły przedszkolaki oraz ich nauczycielki. W poniedziałek 27 maja o godzinie 21 zakończyło się głosowanie czytelników. Pozwoliło ono wyłonić trzech laureatów w powiecie kieleckim w kategoriach Przedszkole Roku, Nauczycielka Przedszkola Roku oraz najsympatyczniejsza grupa przedszkolna. Prezentacje laureatów zaczynamy od najmłodszych bohaterów.

  Zwycięstwo Grupy Smerfów z Niepublicznego Przedszkola w Brynicy w kategorii najsympatyczniejszej grupy w powiecie kieleckim okazało się miłym zaskoczeniem.
  - Bardzo ucieszyliśmy się z wygranej - powiedziała nam Karolina Plech, wychowawca “Smerfów”. Wraz z nią opiekę nad grupą, w której jest dwanaście dziewczynek i dwunastu chłopców, sprawuje Maria Żelazna. Obydwie podkreślają, że praca z dziećmi jest pełna radości. - Wspaniale się z nimi pracuje. Wiadomo, że to są maluszki, ale radzą sobie bardzo dobrze - mówiła nam wychowawczyni grupy.

  Góruje farba i plastelina
  Jak podkreślają opiekunki, maluchy bardzo lubią spędzać czas w przedszkolu, a spośród zajęć najwięcej radości dają im te podczas, których mogą rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

  - Dzieci bardzo lubią zajęcia w trakcie, których mają możliwość malowania farbami. Dużo radości jest także podczas zabawy z plasteliną, gdy dużo pracują paluszkami i w ten sposób wyrabiają sobie niezbędną później siłę - zaznaczają. Grupa również podczas innych zajęć jest bardzo aktywna i zaangażowana. Maluch bardzo dobrze radzą sobie z rozwiązywaniem różnych zadań czy zagadek.

  Uwielbiają aktywność
  “Smerfy” z Brynicy są grupą bardzo żywiołową. Mnóstwo radości mają wtedy, gdy jest dużo ruchu. Wtedy w sali panuje istne szaleństwo. Potwierdzeniem tego był występ przedszkolaków przygotowany z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, którego byliśmy świadkami w środę, 29 maja.

  -Dzieci uwielbiają ruch i występy. Bardzo im się podoba, jak mogą coś zaprezentować. Dziś towarzyszył im jednak lekki stres - przyznała wychowawczyni Karolina Plech. W najbliższym czasie trzylatki udadzą się też na swoją pierwszą wycieczkę do teatru.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:

  Te imiona kiedyś były obciachem, a teraz biją rekordy popularności

  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?

  ZOBACZ TAKŻE: Flesz – umacnia się rynek pracownika

  Źródło: vivi24

  Komentarze

  Koronawirus. Najważniejsze informacje

  Kierunki przyszłości – Elektromobilność i Inżynieria środków transportu. Nowe kierunki studiów na Politechnice Świętokrzyskiej

  Rekrutacja na studia w czasie epidemii. Najważniejsze sprawy, o których musi wiedzieć każdy maturzysta

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”