Sokół Nordkalk Górnik Rykoszyn pokonał KS Smyków w zaległym meczu A klasy grupy 1. Zobaczcie galerię zdjęć i skrót spotkania

Bartosz Wartałowicz
Michał Mendalka/Facebook/Sokół Rykoszyn
Sokół Nordkalk Górnik Rykoszyn pokonał 3:2 KS Smyków w ramach zaległego meczu 17 kolejki A klasy grupy pierwszej. Zobaczcie galerię zdjęć i skrót meczu.

Sokół Nordkalk Górnik Rykoszyn lepszy od KS Smyków. Padło aż 5 goli

Sokół Nordkalk Górnik Rykoszyn - KS Smyków 3:2 (1:1)
Bramki: Szymon Dudek 18 z karnego, Sebastian Wijas 55, Sebastian Blicharski 83 - Dominik Gorzelak 3, Grzegorz Wolder 47.

Z wysokiego "C" ten mecz zaczęli goście, bo już w 3 minucie wynik spotkania otworzył Grzegorz Wolder. Znacznie lepiej w tej sytuacji mogła się zachować defensywa gospodarzy. Zaledwie kwadrans później do wyrównania doprowadził Szymon Dudek, który wykorzystał rzut karny. Wynik zmienił się dopiero w drugiej połowie, po raz kolejny na prowadzenie wyszli goście ze Smykowa. Autorem bramki był Grzegorz Wolder. Później za strzelanie goli brali się już tylko gospodarze - najpierw w 55 minucie stan meczu wyrównał Sebastian Wijas, a w końcówce spotkania trzy punkty Sokołowi zapewnił jego imiennik - Sebastian Blicharski.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego spotkania.

Zachęcamy również do obejrzenia skrótu meczu.

• 1. Partyzant Radoszyce 21 58 99-12
  • 2. Astra Piekoszów 22 45 51-27
  • 3. Lechia Strawczyn 22 42 68-47
  • 4. KS Smyków 22 41 54-50
  • 5. Victoria Mniów 22 39 51-28
  • 6. Moravia Anna-Bud II Morawica 22 39 55-38
  • 7. Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 22 38 49-32
  • 8. Zryw Łopuszno 22 33 57-55