Sparta Dwikozy pokonała Spartę Kazimierza Wielka. Kulisy meczu w obiektywie [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W meczu klasy okręgowej Sparta Dwikozy pokonała 1:0 Spartę Kazimierza Wielka. Decydująca dla losów spotkania okazała się 7 minuta. Na bramkę gości uderzał Michał Kułaga, piłka odbiła się od ręki jednego z zawodników i arbiter podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Damian Prarat. - Ciężki mecz, ale po ostatnich trzech remisach zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Na pewno ta wygrana pozytywnie wpłynie na zespół - powiedział Rafał Oleniacz, trener Sparty Dwikozy. - Bardzo wyrównane spotkanie. W drugiej połowie - w mojej ocenie - przejęliśmy inicjatywę, jednak nie potrafiliśmy tego udokumentować bramką. Zagraliśmy dużo lepiej niż ostatnio z Moravią. Jestem zadowolony z postawy zespołu, bo zagrał bardzo ambitnie. Musimy popracować nad skutecznością - powiedział Andrzej Sender, trener Sparty Kazimierza Wielka. Przedstawiamy kulisy tego meczu w obiektywie - jest dużo ciekawych ujęć. Fot. Archiwum Sparty Dwikozy/Facebook