Specjaliści ds. obsługi klienta pilnie poszukiwani!

Materiał informacyjny Polskie ePłatności
Udostępnij:
Polskie ePłatności (PeP) jeden z liderów branży płatności bezgotówkowych rozwija kieleckie Centrum Obsługi Akceptanta. W związku z tym firma zatrudni specjalistów ds. obsługi klienta. PeP poszukuje zarówno osób posiadających doświadczenie, jak i tych stojących na początku swojej kariery zawodowej.

Centrum Obsługi Akceptanta, to infolinia, która działa 24 godziny na dobę pełniąc rolę kompleksowej pomocy merytorycznej oraz technicznej dla tysięcy posiadaczy terminali płatniczych w całej Polsce. Od kandydatów PeP oczekuje przede wszystkim elastyczności – klienci, szczególnie biznesowi bywają różni. Umiejętność nawiązania z nimi kontaktu, zrozumienia i prowadzenia rozmowy jest w tym przypadku kluczowa – PeP oferuje dodatkowe szkolenia, warsztaty czy facylitacje w tej tematyce. Wysoka kultura osobista i łatwość w budowaniu relacji to podstawy obsługi klienta.

– Nie oczekujemy dużego doświadczenia zawodowego. Pracownicy Centrum Obsługi Akceptanta zdobywają je u w trakcie swojej pracy, my oferujemy im pełny pakiet szkoleń. Praca w obszarze obsługi klienta wymaga szybkiego uczenia się nowych rzeczy, dlatego też konsultantów COA nieustannie do dyspozycji jest trener wewnętrzny, który dba o jakość obsługi i rozwój pracowników. Ważne są też kompetencje miękkie, takie jak zaangażowanie oraz koncentracja na realizację celów. – mówi Żaklina Pawlak-Iwińska, Wiceprezes Zarządu ds. HR (Vice President HR)

Osoby pracujące na tzw. stanowiskach słuchawkowych pracują w Polskich ePłatnościach mają możliwość rozwoju kariery zarówno poziomo jak i pionowo – zdobywając coraz to większe doświadczenie i wiedzę dlatego mają możliwość awansu wewnątrz organizacji, w ramach COA jak i całej struktury COA to idealna praca dla studentów niestacjonarnych i absolwentów, którzy dopiero zdobywają pierwsze szlify na rynku pracy, ale też dla osób z doświadczeniem zawodowym i życiowym. Zatrudniamy na pełny etat na Umowę o Pracę. Pracownicy PeP, którzy swoją karierę zaczynali w COA, pracują teraz na stanowiskach dyrektorskich, leaderskich czy ekspercko-merytorycznych.

Polskie ePłatności oferują także wiele świadczeń pozapłacowych w tym ubezpieczenie na życie, szkolenia i kursy (m.in.: języka angielskiego czy MS Excel) czy pakiety sportowe. Ponadto PeP gwarantuje pracownikom bogaty pakiet opieki medycznej– firma jako jedna z pierwszych w regionie oferowała swoim pracownikom szczepienia przeciwko COVID-19, niezależnie od wieku, już na wiosnę 2021 roku.

Pracownicy PeP mogą skorzystać także z dostępu do MyBenefit – internetowej platformy, na której sami wybierają interesujące ich benefity spośród tysięcy gotowych i sprawdzonych propozycji. Co istotne, Polskie ePłatności wprowadziły również innowacyjny system pracy zdalnej, w którym firma doposażała stanowiska pracy w domu na kwotę ponad 2600 zł oraz przekazuje dofinansowanie w wysokości 2200 zł rocznie na łącze internetowe.

– W związku ze zmianami podatkowo-prawnymi, które zostały wprowadzone wraz z początkiem 2022 roku zdecydowaliśmy się podjąć działania skierowane do pracowników, które średniorocznie tracą na nowych regulacjach prawnych. Pokrywamy około 50 proc. kwoty, którą pracownik średniorocznie straci przez wejście w życie nowych przepisów. Dążymy do tego, by wszystkie działania które podejmujemy wpływały na zadowolenie z pracy. Potwierdza to uzyskany wysoki wynik poziomu satysfakcji z pracy (83,4%) wśród naszych niemal 700 pracowników. – dodaje Żaklina Pawlak-Iwińska

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie kariera.pep.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/pepkariera/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie