Wybierz miasto:
  Specjalista trycholog w nowoczesnej klinice kosmetologii...

  Specjalista trycholog w nowoczesnej klinice kosmetologii laserowej i estetycznej LaserClinic w Kielcach

  Anna Michalska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  LaserClinic - nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 oferuje konsultacje

  LaserClinic - nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 oferuje konsultacje i leczenie trychologiczne. Kontakt pod numerem telefonu 788 084 655.

  Piękne, zdrowe i gęste włosy to marzenie nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Niestety, nie zawsze możemy się nimi cieszyć. Dolegliwości związane ze skórą głowy oraz wypadaniem włosów warto skonsultować ze specjalistą trychologiem. Szczegółowy wywiad i dobranie najbardziej optymalnej metody leczenia pozwolą na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu. Taką usługę świadczy nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej LaserClinic w Kielcach.
  LaserClinic - nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 oferuje konsultacje

  LaserClinic - nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 oferuje konsultacje i leczenie trychologiczne. Kontakt pod numerem telefonu 788 084 655.

  Dlaczego warto korzystać z pomocy trychologa? Wykwalifikowany trycholog może zidentyfikować i leczyć wszystkie formy wypadania włosów, łamania trzonu włosa i zaburzenia skóry głowy.

  - Warto mieć na uwadze, że na kondycji naszych włosów może się odbijać ogólny stan naszego organizmu. Czasem wyeliminowanie konkretnych czynników z naszego codziennego życia przyniesie zaskakujące efekty. Trycholog to osoba, która pomoże nam to zrobić. Włosy i skóra głowy są tak samo ważne jak inne obszary ciała - mówi kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel LaserClinic w Kielcach.


  W walce z łysieniem

  Pacjenci najczęściej zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów. Łysienie dzielimy na dwa rodzaje. Androgenowe to tak zwane łysienie progresywne. Postępuje, kiedy nie jest w żaden sposób wyhamowywane, a w najostrzejszym stadium powoduje całkowite wyłysienie na koronie głowy. Trycholog pomoże powstrzymać ten proces oraz przy pomocy indywidualnie dobranego leczenia pobudzić wzrost włosów. Drugie - telogenowe – to reaktywny rodzaj wypadania włosów, do którego może dojść na skutek konkretnego bodźca np. antybiotykoterapii, stanu zapalnego, ciąży, porodu, stresu. Trycholog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem i znajduje przyczynę wypadania włosów. Wyleczenie i wyeliminowanie powodów łysienia stanowi krok do bujnej, zdrowej fryzury.

  Trycholog zajmuje się również łysieniem plackowatym, łysieniem bliznowaciejącym, łojotokiem, łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry, atopowym zapaleniem skóry, łupieżem oraz zniszczonymi włosami.

  Łupież i przetłuszczające włosy

  Pielęgnacja nadmiernie przetłuszczających się włosów oraz problemy skóry głowy są kolejnym obszarem, w którym często poszukuje się porady wykwalifikowanego trychologa. W tym przypadku wskazówki dotyczące właściwego rodzaju szamponu czy peelingu dla konkretnej osoby oraz częstości stosowania mogą być szczególnie istotne.


  Szczególnie w przypadku zaburzeń skóry głowy trycholog może przepisać kremy i szampony do stosowania w gabinecie lub w domu. Zostaną one dobrane dla indywidualnych potrzeb Twoich i Twojej skóry. Te produkty powinny zawsze być stosowane ściśle według instrukcji.


  Trzy kroki do pięknych włosów

  - Po pierwsze - właściwa diagnoza. Dokładny wywiad z pacjentem pozwoli na dotarcie do istoty problemu, a tym samym powodu wypadania włosów lub problemów skórnych. Tylko eliminacja szkodliwego czynnika pozwoli na skuteczne leczenie. Po drugie - indywidualne leczenie. Dzięki poznaniu przyczyny łysienia i innych dolegliwości, możliwe jest opracowanie skutecznej metody leczenia. Ważne, by być cierpliwym, gdyż na pierwsze efekty należy poczekać około 3 miesięcy. To czas, po którym organizm zareaguje na zmiany i zobaczymy postępy w kuracji. I po trzecie - odrost. Po wspomnianych trzech miesiącach organizm zacznie reagować na leczenie, utrata włosów ustabilizuje się, a nasza fryzura stanie się gęstsza i mocniejsza - mówi kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel LaserClinic w Kielcach.


  DSD de Luxe – linia profesjonalnych kosmetyków

  W LaserClinic stosowane są kosmetyki DSD de Luxe. To profesjonalne preparaty, które zostały stworzone z pasji do pięknych i zdrowych włosów. Zespół DSD de Luxe to wykwalifikowana kadra medyczna, chemiczna oraz biotechnologiczna wykorzystująca najbardziej zaawansowane technologie oraz najwyższej jakości produkty znajdujące się na rynku. Znajdziemy w nich produkty na szereg przeróżnych schorzeń takich jak: łupież, wypadanie włosów, łojotokowe zapalenie skóry, łysienie, swędząca skóra, łuszczyca oraz zniszczone włosy.

  - Zapraszamy na bezpłatną konsultację trychologiczną - mówi Agnieszka Jędrzejowska.

  LaserClinic to nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9. Kontakt pod numerem telefonu 788 084 655.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Styl życia

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Jedzenie i zabawa

  Na językach