Autobusy będą kursować według następującego schematu.
O godzinie 6:00 z przystanku przy ulicy Żytniej (naprzeciwko hali sportowej) autobus wykona jeden kurs na Święty Krzyż po następującej trasie: Kielce: Żytnia – Czarnowska – IX Wieków Kielc – Sandomierska – Cedzyna – Radlin – Górno (droga 74) – Wola Jachowa – Bieliny – Huta Nowa – Huta Stara – Huta Szklana – Święty Krzyż.
Następnie autobus linii SK będzie kursował od godziny 7:00 do 18:00 na trasie pomiędzy parkingiem w Hucie Szklanej, a parkingiem przed Sanktuarium na Świętym Krzyżu.pomiędzy parkingiem w Hucie Szklanej, a parkingiem przed Sanktuarium na Świętym Krzyżu.
Po wykonaniu ostatniego kursu autobus odjedzie do Kielc na ulicę Żytnią następującą trasą: Święty Krzyż – Huta Szklana – Bieliny – Wola Jachowa – Górno – Radlin – Cedzyna – Kielce: Sandomierska – IX Wieków Kielc – Czarnowska – Żytnia
Przejazd odbywał będzie się za okazaniem biletu jednorazowego (papierowego), biletu zakupionego za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub biletu okresowego, będzie też obowiązywać portmonetka elektroniczna.
Przejazd między parkingiem w Hucie Szklanej a Sanktuarium będzie darmowy.
POLECAMY RÓWNIEŻ:
Najbardziej niebezpieczne samochody
Mógłbyś zostać kierowcą ciężarówki? | Kontrolki w samochodzie. Co znaczą? |
Jak jeździć, by nie uprzykrzać życia innym? | Gdzie jest najwięcej wypadków w Polsce? |
Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?