Sport > Gole nowego zawodnika Vive w reprezentacji Danii

/PK/
Henrik Knudsen, reprezentant Danii w piłce ręcznej, który podpisał kontrakt z Vive Kielce, zagrał w reprezentacji swojego kraju.

Mistrzowie Europy Duńczycy wygrali turniej w austriackim Grazu, pokonując Austrię 39:22, Egipt 30:26 i Chorwację 25:24. Knudsen zagrał 35 minut z Egiptem, grając na dobrym poziomie i zdobywając cztery bramki oraz 25 minut z Chorwacją, nie zdobywając gola, ale znów prezentując dobrą grę, również w obronie.

Knudsen, który najczęściej gra na środku rozegrania, ma przyjechać do Kielc w czwartek, ale raczej nie zagra w niedzielnym meczu z Wisłą Płock.