10. Potok Sitno 10 9 11-37
    11. Górnik II Łęczna 11 8 18-22
    12. Iskra Brzezinka 11 4 6-51
    III liga kobiet. Zaległości dla Wisły
    W sobotę rozegrany został zaległy mecz 1. kolejki świętokrzyskiej piłkarskiej ligi kobiet. Orlicz Suchedniów uległ u siebie Wiśle Nowy Korczyn 0:3. Było to ostatnie jesienne spotkanie w tej lidze.
    Orlicz Suchedniów - Wisła Nowy Korczyn 0:3 (0:3)
    Bramki: Wiktora Jurecka 2, Dominika Burchan 26, Aleksandra Misiak 34.
    Orlicz: Herka - Grudniewska, Gibała, Nowa, W. Staszewska - K. Staszewska, Tokarska, Siadaczko (45. Janta), Żołądek (75. Pająk) - Pałosz, Dall’ara.
    Wisła: Gabiga - Sikora (70. Gwóźdź), Bartusiak, Obcowska, Borzęcka - Misiak, Jurecka, Ciurlik, Burchan - Pasternak, Dybko (55. Białczyk).
    - Gole straciliśmy po błędach naszej bramkarki. Mieliśmy kilka sytuacji na zdobycie bramek, ale niestarty nie dopisywało nam szczęście. Między innymi dwukrotnie moje zawodniczki trafiały w słupek - mówił Rajmund Kabała, trener Orlicza.
    - Nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji. Mecz był dość wyrównany - powiedział Henryk Pabijańczyk, trener Wisły.
    1. Łysica Bodzentyn 6 16 17-1
    2. Stal Kunów 6 15 18-2
    3. Wisła Nowy Korczyn 6 12 15-8
    4. Topspin Promnik 6 10 14-9
    5. Orlicz Suchedniów 6 6 12-9
    6. Victoria Pińczów 6 3 4-25
    7. Zdrój Busko-Zdrój 6 0 1-27