Sprawdź wyniki grupy 3 piłkarskiej świętokrzyskiej klasy B

jkm
Sprawdź wyniki weekendowych spotkań grupy 3 piłkarskiej świętokrzyskiej klasy B.

Olimpia-Pogoń II Staszów - GKS Świniary. Mecz został przerwany przy stanie 0:4 w 70 minucie z powodu nieodpowiedniego zachowania kibiców drużyny gospodarzy. Sprawą zajmie się Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

GTS Raków - Wisła II Sandomierz 0:5 (0:1)
, Paweł Hamer 16, 55, Jakub Łata 50, Piotr Poński 82, Paweł Bęczkowski 90+1.

KS Tarłów - Ester Wojciechowice 1:1 (1:0)
, Adrian Kucharczyk 21 dla Tarłowa.

Huragan Wilczyce - Cukrownik Włostów 2:4 (2:2)
, Maciej Drozdowski 25, 38 - Paweł Durak 21, Paweł Ślusarz 40, Karol Hajdukiewicz 62, Michał Pawlik 69.

Marol Jacentów - Zorza Czajków 0:2 (0:1)
.

Arka Pawłów - GKS Iwaniska
- Mecz się nie odbył. Goście nie dojechali z powodu awarii busa.

Pique w roli operatora kamery, a obok świętujący Messi i Suarez. Niezwykłe nagranie z mistrzowskiej parady Barcelony