Sprawdź wyniki środowych meczów IV ligi piłkarskiej

dor, jkm
Strzelcy bramek dla Naptuna w meczu z Nowinami. Od lewej: Piotr Zieliński, Karol Armata i Krystian Kos Jaromir Kruk
Sprawdź wyniki spotkań zaległej kolejki świętokrzyskiej IV ligi piłkarskiej.

Alit Ożarów - Czarni Połaniec 0:2 (0:0)**
Bramki: samobójcza 52, Paweł Meszek 58 z karnego. Czarni**: Reczek - Bawor (70. Krępa), Załucki, Meszek, Witek - Misztal, Drapsa, Trytek (60. Miśko), Ryguła (75. Duda) - Miazga (82. Kamiński), Skiba (70.Gębalski).
- Byliśmy zdecydowanie lepsi. W pierwszej połowie wynik meczu mógł otworzyć Damian Skiba, ale przegrał pojedynek sam na sam. Po przerwie zdobyliśmy dwie bramki i kontrolowaliśmy to spotkanie - powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.

Nidzianka Bieliny - Łysica Bodzentyn 1:1 (0:1)
Bramki: Wiktor Brożyna 66 - Mirosław Kalista 17.
Nidzianka: Bera – Durlej, Lis, Kuzincow, Banakiewicz (70 Cieślik) – Boleń, Kobyłecki (46 A. Brożyna), P. Gawęcki (46 B. Gawęcki), W. Brożyna (85 Satro) – Kuliński, Pindral (80 Arczewski).
Łysica: Wróblewski – Garbacz, Gryz, Cielibała, Ł. Kaczmarek – Kołodziejski, Trela, Kowalski, Do. Chrzanowski, Dulęba (85 Kucała) – Kalista.
- Biorąc pod uwagę nasze problemy kadrowe remis w Bielinach uznaje za niezły wynik – przyznał Krzysztof Trela, grający szkoleniowiec Łysicy. – Szkoda naszych zmarnowanych okazji w końcówce – dodał Mariusz Arczewski, trener niepokonanej wiosną Nidzianki.

Moravia Morawica - Zdrój Busko-Zdrój 1:3 (0:1)

Olimpia Pogoń Staszów - Kamienna Brody 0:0
Olimpia Pogoń: Marzec - Fudalewski, Kula, Guz, Rozmysłowski - Malec, Uniat, Kukiełka, Rzepa (65. Tekiel) - Majewski, Zawierucha (75. Franus).
-To był mecz, w którym straciliśmy dwa punkty. Kamienna przez 90 minut nie stworzyła bramkowej okazji, my mieliśmy kilka. Najlepszą Majewski, ale z pięciu metrów trafił w Dymanowskiego. Trzeba powiedzieć, że Tomek Dymanowski uratował Kamiennej punkt - mówił Paweł Czaja, trener Olimpii Pogoń.

Lubrzanka Kajetanów - ŁKS Georyt Łagów 0:1 (0:0)

Bramka: Bartosz Malinowski 58.
Lubrzanka: Żyła – Bożęcki, Zawierucha, Czeneszkov, Cedro – Skrzyniarz (66 Gaj), A. Foks, Żak (70 Gajos), Zwierzyński – Woźniak (55 B. Bęben), Mi. Bracha.
ŁKS: Shram – Bujakowski, Basąg, Jaworek, Świątek – Boksiński (72 Mikosa), D. Kołodziej, Piotr Markowicz, Stachura (15 Partyka, 86 Pustuła) – Żak (88 R. Kowalski), Malinowski.
- Wreszcie się przełamaliśmy – powiedział z ulgą Paweł Jaworek, grający trener ŁKS Łagów. W wyrównanym meczu o wygranej gości zadecydowało trafienie Bartosza Malinowskiego, który skorzystał z błędu Krystiana Bożęckiego.

GKS Nowiny - Neptun Końskie 0:3 (0:2)

Bramki: Karol Armata 12, Piotr Zieliński 34, Krystian Kos 72.
GKS: P. Mech – Boszczyk (84 K. Mech), Stefański, Kwiatek (55 Król) – Krzymieński, Ślefarski, Cichoń (76 Matachowski), K. Bujak, W. Niebudek (60 Hińcza) – Ł. Gągorowski (55 Krężołek), D. Szewczyk.
Neptun: Herda – Dutkiewicz, Skalski, Szymoniak, A. Maciejewski – P. Gardynik, D. Szymkiewicz, Armata, P. Kwiecień (80 Pilarski) – Sroka (66 Krystian Kos), Zieliński (78 ? Skoczylas).
W 9 minucie Dominik Szewczyk nie wykorzystał rzutu karnego dla GKS Nowiny – Łukasz Herda obronił jego strzał i to był początek końca zespołu Mariusza Ludwinka w tym spotkaniu. Neptun wygrał 3:0, a mógł wyżej, bo przewyższał GKS pod każdym względem. Znakomicie na skrzydle w ekipie Waldemara Szpiegi poczynał sobie 17-letni Patryk Kwiecień, który wypracował drugiego gola.

Ibrahimović ponownie podsycił spekulacje. "Będę na MŚ w Rosji. Mundial beze mnie nie byłby mundialem"