Srebrny medal Krzysztofa Klimkiewicza z Żaka Kielce

(SAW)
Klimkiewicz Krzysztof (z lewej) wywalczył srebrny medal
Klimkiewicz Krzysztof (z lewej) wywalczył srebrny medal archiwum klubu
W Suchym Lesie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo. Na podium stanął Krzysztof Klimkiewicz z Żaka Kielce.

TOP Sportowy24: Kontrowersyjne zdjęcie słynnej pięściarki. Z boiska do parlamentu?

(Źródło:vivi24)

W zawodach tych uczestniczyli trzej judocy Żak Kielce - Antoni Bętkowski (waga 46 kg) Bartłomiej Mojeścik (55 kg) i Krzysztof Klimkiewicz (55 kg). Bętkowski i Mojeścik odpadli w pierwszej rundzie natomiast Krzysztof Klimkiewicz stoczył sześć pojedynków i ostatecznie wywalczył srebrny medal. W finale uległ Adamowi Majewskiemu z UKS Praskie Centrum Sportu w Warszawie.

- To pierwszy medal Krzysztofa na mistrzostwach Polski, natomiast na pucharach Polski regularnie staje na podium od ubiegłego sezonu – powiedziała nam Małgorzata Karyś, prezes Żaka.
Trenerem Krzysztofa Klimkiewicza jest Artur Karyś.