Stanisław Rupniewski Człowiekiem Roku 2017 w Województwie Świętokrzyskim!

Marzena Ślusarz
Aleksander Piekarski
W piątek, 23 lutego podczas uroczystej gali finałowej poznaliśmy laureatów akcji Człowiek Roku 2017 w województwie, Kielcach i każdym powiecie. Najważniejszy tytuł decyzją Kapituły otrzymał Stanisław Rupniewski, przedsiębiorca i działacz społeczny z Kielc! Poznajcie wszystkich nagrodzonych

- Nasza akcja od samego początku zakładała prezentację wyróżniających się osobowości oraz ich godnych powielenia prac oraz wyłonienie osób najbardziej zasłużonych. Z dumą mogę stwierdzić, że zadanie zostało w pełni zrealizowane. Zaprezentowaliśmy, a dziś nagradzamy osoby wyjątkowo mocno zaangażowane w życie lokalnych społeczności. Każdy z laureatów to postać unikalna i wytrwale pracująca na rzecz swojego regionu - mówił Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia i szef kapituły konkursu. - To Państwo mają ogromny wpływ na rozwój miast, powiatów i województwa, czy to przez działalność kulturalną, biznesową, samorządnościową, czy charytatywną. Dzięki Waszej pracy nasz region rośnie w siłę. Pracujecie ponad obowiązki, ponad ramy zawodowe, często kosztem życia prywatnego. To zaszczyt wręczać Wam tytuły Człowiek Roku 2017 - zaznaczał redaktor.

Zwycięzców w czterech kategoriach: Działalność społeczna i charytatywna, Samorządność i społeczność lokalna, Kultura
Biznes wybrali czytelnicy. Zaś zwycięzców w Kielcach, powiatach i województwie wyłoniła kapituła spośród 10 osób z największą liczbą głosów.

Człowiekiem Roku 2017 w Województwie Świętokrzyskim został Stanisław Rupniewski, przedsiębiorca z Kielc i prezes zarządu SUPON Kielce-Katowice, doceniony za stworzenie nowatorskiego systemu bezpieczeństwa ludzi i mienia w ochronie strategicznych obiektów w regionie Polsce i Europie. Od 43 lat jest związany zawodowo z Kielcami i regionem świętokrzyskim. Od 28 lat pełni stanowisko dyrektora firmy Supon. W latach 1998-2014 łączył pracę z działalnością na rzecz społeczności lokalnej, sprawując funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Kielcach. Wielokrotny mecenas kultury i sportu. Wspiera wydarzenia artystyczne, naukowe i sport młodzieżowy. Wspiera akcje charytatywne ukierunkowane głównie na pomoc chorym dzieciom.

Oto laureaci "Złotej Dziesiątki" w regionie
Oto laureaci "Złotej Dziesiątki" w regionie Aleksander Piekarski

Poznajcie laureatów w każdej kategorii w województwie.

Michał Faryna Człowiekiem Roku 2017 w kategorii Kultura w wo...

Kamil Suchański Człowiekiem Roku 2017 w kategorii Działalnoś...

Dariusz Meresiński Człowiekiem Roku 2017 w kategorii Samorzą...

Stanisław Rupniewski Człowiekiem Roku 2017 w kategorii Bizne...

Człowiek Roku 2017 Stanisław Rupniewski tuż po odebraniu nagrody udzielał wywiadu dla Echa Dnia i przyznawał, że nie spodziewał się tak dużych emocji.

Człowiek Roku 2017. Zaskoczenia na scenie, dyskusje i tańce ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Strefa Biznesu - Ceny samochodów elektrycznych zaczynają spadać.

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie