Star Starachowice wrócił na zwycięski szlak. Pewnie pokonał na wyjeździe AKS 1947 Busko-Zdrój. Dwa gole strzelił Kacper Wiecha

Jaromir Kruk, Dorota Kułaga
Przemysław Śliwiński zdobył czwartą bramkę dla Staru w meczu z AKS 1947
Przemysław Śliwiński zdobył czwartą bramkę dla Staru w meczu z AKS 1947 Kamil Bielaszewski
Star Starachowice wrócił na zwycięski szlak. W dwunastej kolejce Hummel 4. ligi pewnie wygrał na wyjeździe z AKS 1947 Busko-Zdrój 4:0.

AKS 1947 Busko-Zdrój - Star Starachowice 0:4 (0:0)

Bramki: Piotr Mikos 54, Kacper Wiecha 62, 77, Przemysław Śliwiński 82.
Star: Michał Nowak – M. Styczyński, Jagiełło, Gębura, M. Kaczmarek (72 Kosztowniak) – Mikos (75 Mateusz Nowak), Nowocień (70 Ambrozik), Hajduk (75 Grzywalski), P. Stefański – Jaśkiewicz (46 K. Wiecha), Śliwiński.

Marcin Kaczmarek w 60 minucie nie wykorzystał karnego dla Staru – obronił Hubert Banach. W pierwszej połowie Śliwiński i Hajduk obili poprzeczkę bramki AKS, który starał się stawiać liderowi opór. Po zmianie stron worek z bramkami się rozwiązał. Bardzo dobrą zmianę dał Kacper Wiecha, który do starachowickiego klubu przyszedł z GKS Rudki. Po wejściu na boisko strzelił dwa gole. Star umocnił się na czele tabeli.