Star Starachowice wygrał z Wierną Małogoszcz 4:1 w Hummel IV Lidze [ZDJĘCIA]

Jaromir Kruk
W ciekawym meczu Hummel IV Ligi Star Starachowice wygrał na wyjeździe z Wierną Małogoszcz 4:1.

Wierna Małogoszcz - Star Starachowice 1:4 (0:2)
Bramki: Jakub Jaśkiewicz 63 z karnego - Michał Grunt 2 z karnego, 81, Mariusz Fabjański 42, Bartosz Gębura 52.
Wierna: Spurek – Malinowski, Kuzincow, M. Wroński, Bała (58 W. Niebudek) – D. Czarnecki, O. Szymkiewicz (58 Szczepańczyk) - Jaśkiewicz, Soboń (63 Łata), Kraus – Rogula (83 Stalmasiński).
Star: Zacharski – Styczyński, Gębura, Moskwa, M. Kaczmarek – Jagiełło (70 Sarwicki), Nowocień – Szydłowski (80 Hamera), Kosztowniak (65 Stefański), Fabjański (65 Marzec) – Grunt (80 Kozakiewicz).
zdjęcia z meczu Wiernej ze Starem[/przycisk]
W 19 minucie przy stanie 0:1 Michał Bała nie wykorzystał karnego – strzał Michała Bały obronił Konrad Zacharski.- Mieliśmy przewagę i udokumentowaliśmy strzeleniem czterech goli – powiedział Tadeusz Krawiec, szkoleniowiec Staru. – Star był lepszy, ale przegraliśmy mecz w pierwszej połowie – dodał Mariusz Lniany, szkoleniowiec Wiernej.