Starachowice. Sierżant Anna Kroner zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Polski Policji w kolarstwie!

(sts)
Sierżant sztabowa Anna Kroner z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach została wicemistrzynią Polski policjantek w kolarskiej jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego!

Srebrne medale Anna Kroner wywalczyła w Dobczycach, gdzie odbyły się wyścigi kolarskie „Majka Days”, impreza sportowa, której patronuje Medalista Olimpijski z Rio de Janeiro – Rafał Majka.

W ramach tych zmagań, w sobotę 8 czerwca, odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym Jazda Indywidualna na Czas. Kobiety miały do pokonania trasę o długości 11 km.

W niedzielę, 9 czerwca, rozegrany został wyścig ze startu wspólnego na dystansie 55 km, który uroczyście rozpoczął sam Rafał Majka. W ramach tego wyścigu, rywalizowali również policjanci. Po pokonaniu wymagającej trasy mierzącej około 1000 metrów przewyższenia, Anna Kroner zajęła II miejsce w klasyfikacji policjantek. W klasyfikacji open kobiet uplasowała się na III pozycji natomiast w swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce.

To kolejny sukces starachowickiej policjantki, która w poprzednim roku w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w Bukowinie Tatrzańskiej również stanęła na podium.

Źródło: Agencja Informacyjna Polska Press

Jak żyli osadzeni w dawnych więzieniach?