Startowałeś w kolejnym biegu z cyklu Cross Run w Morawicy. ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH

dor
W sobotę w Morawicy odbyły się kolejne zawody z cyklu Cross Run. Wystartowało 80 biegaczy. Rywalizacja była niezwykle emocjonująca.- Zawodnicy biegli dzisiaj tzw "dyszkę" na  12 kilometrów. Była super pogoda, idealna do biegania.  Kolejne biegi odbędą się w Piekoszowie na 30 kilometrów, a następnie w Kielcach na około 105 kilometrów - powiedział Jacek Wiatrowski, organizator biegu. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Sebastian Łukasiewicz (Klub Biegowy Gepard) - 51,04. Drugi był Zbigniew Dulemba (Juventa Kobex Starachowice) - 51,21, a na trzeciej pozycji uplasował się Zenon Stępień (Mechanik i Przyjaciele) - 52,09. Wśród kobiet najlepsza była Agnieszka Nawrot (Daniel Wosik Tervel Team) - 59,48. Drugą lokatę wywalczyła Joanna Turak (Puławianin Puławy) - 1:11,52, a trzecia była Mariola Antas - 1:12,29. (dor)
W sobotę w Morawicy odbyły się kolejne zawody z cyklu Cross Run. Wystartowało 80 biegaczy. Rywalizacja była niezwykle emocjonująca.- Zawodnicy biegli dzisiaj tzw "dyszkę" na 12 kilometrów. Była super pogoda, idealna do biegania. Kolejne biegi odbędą się w Piekoszowie na 30 kilometrów, a następnie w Kielcach na około 105 kilometrów - powiedział Jacek Wiatrowski, organizator biegu. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Sebastian Łukasiewicz (Klub Biegowy Gepard) - 51,04. Drugi był Zbigniew Dulemba (Juventa Kobex Starachowice) - 51,21, a na trzeciej pozycji uplasował się Zenon Stępień (Mechanik i Przyjaciele) - 52,09. Wśród kobiet najlepsza była Agnieszka Nawrot (Daniel Wosik Tervel Team) - 59,48. Drugą lokatę wywalczyła Joanna Turak (Puławianin Puławy) - 1:11,52, a trzecia była Mariola Antas - 1:12,29. (dor) Zdjęcia Archiwum organizatora/Jacek Wiatrowski
W sobotę w Morawicy odbyły się kolejne zawody z cyklu Cross Run. Wystartowało 80 biegaczy. Rywalizacja była niezwykle emocjonująca. - Zawodnicy biegli dzisiaj tzw "dyszkę" na 12 kilometrów. Była super pogoda, idealna do biegania. Kolejne biegi odbędą się w Piekoszowie na 30 kilometrów, a następnie w Kielcach na około 105 kilometrów - powiedział Jacek Wiatrowski, organizator biegu.