Zamknij

Echo Dnia

Straż Pożarna wygrała turniej charytatywny w Kielcach. Na leczenie Hani Terleckiej zebrano ponad 2 tysiące złotych [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zdjęcia Dorota Kułaga

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/174] Następne

Dwanaście drużyn uczestniczyło w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego pod honorowym patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości.

Uczestnicy grali dla Hani Terleckiej, która walczy z nowotworem i obecnie przebywa na leczeniu w Stanach Zjednoczonych. W sumie udało się zebrać 2286,20 złotych i 5 euro.

Mecze odbyły się w hali Politechniki Świętokrzyskiej. Grały zespoły Policji, Państwowej Straży Pożarnej, kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach, dla których jest to ostatni sprawdzian formy przed mistrzostwami Polski, Straży Granicznej, Poczty Polskiej, Wojska Polskiego, Służby Więziennej, Nadleśnictwa Kieleckiego, Politechniki Świętokrzyskiej oraz Kielce Oldboje, Temida i WDK Futbol.

W finale Straż Pożarna wygrała z Służbą Więzienną 2:0. W spotkaniu o trzecie miejsce drużyna Kielce Oldboje zremisowała z Temidą 0:0, a w karnych wygrała 6:5.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu o 3 miejsce, finału i ceremonii dekoracji.

ZOBACZ: Wyjątkowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Kielcach. Służby mundurowe, klerycy i inne drużyny grały dla Hani Terleckiej [ZDJĘCIA, WIDEO]