Strażak zagra ze Spartakusem, UKS zmierzy się z Zorzą Tempo

Kamil Markiewicz
Patryk Papaj (z prawej) strzelił dwa gole dla UKS Baćkowice w rozgrywanym w Iwaniskach spotkaniu z Agricolą Łoniów Fot. Kamil Markiewicz
Niedzielna kolejka trzeciej grupy klasy A była udana dla UKS Baćkowice. Zespół prowadzony przez Zbigniewa Rutkowskiego pokonał na boisku w Iwaniskach Agricolę Łoniów 4:1. UKS przegrywał od 8 minuty po trafieniu Michała Kiliańskiego.

Jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Dwa gole w 12 i 38 minucie strzelił Patryk Papaj i było 2:1 dla ekipy z Baćkowic. Po przerwie trafienia dla UKS dołożyli w 54 minucie Bartosz Siwoń i w 90 minucie Tomasz Nowocień.

Drugi zespół z powiatu opatowskiego Strażak Bidziny uległ na wyjeździe Piastowi Osiek 1:2. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W 12 minucie do bramki Strażaka trafił Bartłomiej Ryński. W 30 minucie wyrównał Przemysław Sokołowski. Zwycięskiego gola dla Piasta strzelił w 57 minucie Łukasz Malecki.

W niedzielę, o godzinie 15, zespoły z powiatu opatowskiego rozegrają mecze trzeciej kolejki. Strażak będzie podejmował rezerwy Spartakusa Aureus Daleszyce, a UKS zmierzy się na wyjeździe z Zorzą Tempo Pacanów.