MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Studniówka 2017 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stąporkowie. Szaleli w koneckim „Markizie"

Marzena Kądziela
Maturzyści z dwóch klas stąporkowskiego „Staszica” bawili się w sobotę na studniówce w koneckim „Markizie”. Dziewczęta olśniewały kreacjami i fryzurami, chłopcy balową elegancją.

ZOBACZ TAKŻE: Studniówki 2017 w Świętokrzyskiem. Tak się bawili maturzyści! Zobacz zdjęcia i wideo z wszystkich balów w sobotę 21 stycznia

Na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Stanisława Staszica ze Stąporkowa szaleli tegoroczni maturzyści z klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego oraz z czwartej klasy technikum kształcącego w zawodach technik informatyk i technik logistyk. Wraz z nimi były wychowawczynie: Dorota Kosierkiewicz i Marzena Maleszak. Panie otrzymały od uczniów piękne bukiety kwiatów. Kwiaty i podziękowania od uczniów, w imieniu których przemawiali: Ilona Rurarz, Grzegorz Teper i Grzegorz Lasota, dostała także pani dyrektor Hanna Rzepka. Życzyła ona maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości i dobrej zabawy na studniówce. Dyrekcji i gronu pedagogicznemu podziękowania za edukacje i opiekę nad młodzieżą złożyła przedstawicielka rodziców Agnieszka Lipowska, mama Dominiki z trzeciej klasy licealnej. Aby bal był udany, zadbali wcześniej członkowie komitetu studniówkowego: Agnieszka Lipowska, Małgorzata Rut, Agata Kowalczyk, Grzegorz Lasota, Aneta Kurp, Beata Bartosik.

Jak co roku, honorowym gościem stąporkowskiej studniówki była burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, która jest absolwentką „Staszica”. Tradycyjnie nie przyszła z pustymi rękoma lecz nagrodami dla aktywnych uczniów. Nagrody po 300 złotych otrzymali” Grzegorz Teper (tegoroczny rekordzista Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy), Mateusz Bartosik i Karol Lisowski. Agata Nowek otrzymała zaproszenie do odbycia stażu w otwieranej pod koniec stycznia świetlicy dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców.

Potem dyrektor Hanna Rzepka w towarzystwie Grzegorza Mołdawy, ucznia klasy czwartej technikum, poprowadziła uczestników zabawy do poloneza. Warto dodać, że stąporkowscy uczniowie od kilku tygodni ćwiczyli kroki i figury taneczne pod opieką Bożeny Hozer i Roberta Kusztala.

Prawdziwa zabawa rozpoczęła się po obiedzie, gdy didżej prezentował największe taneczne przeboje i trwała niemal do rana.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie