Zamknij

Echo Dnia

Studniówka 2019 Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie [ZDJĘCIA, WIDEO]

W sobotę, w restauracji "Promenada" w Ożarowie miała miejsce studniówka Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie. Zobacz zdjęcia

Michał Kolera

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/137] Następne

Studniówka 2019 Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie [ZDJĘCIA]

W sobotę, w restauracji "Promenada" w Ożarowie miała miejsce studniówka Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie. Zobacz zdjęcia z zabawy.


To był dopiero bal! W sobotę klasy maturalne z Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie bawili się na swojej studniówce w domu weselnym Promenada w Ożarowie.

Piękne dziewczęta i dystyngowani kawalerowie. Tak prezentowali się uczniowie ożarowskiej „Skłodowskiej” na swojej studniówce. Polonez w ich wykonaniu był na poziomie mistrzowskim. Przez cały wieczór i noc pokazywali także, jak bawi się kulturalna młodzież. Aż czternastu uczestników zabawy zdecydowało się przystąpić do konkursu o miano Miss i Mistera Studniówki 2019. Ich sylwetki i zdjęcia prezentujemy obok. Tam Państwo znajdziecie także zasady głosowania.

Podczas sobotniego poloneza w Promenadzie nie było nerwowych ruchów i mylenia kroków. Uczniowie znali choreografię tańca na pamięć i po parkiecie poruszali się z wielką swobodą. Dostrzegł to dyrektor szkoły Marcin Stańczyk, który był zachwycony.

- Cieszy mnie, że wciąż kultywujemy ten staropolski taniec.Nawiązywanie do szczytnych tradycji szlacheckich to jest to, co napawa mnie dumą - mówił podczas balu dyrektor Stańczyk.

Dumny był także Marcin Majcher, burmistrz Ożarowa. - Wielu absolwentów tej szkoły osiąga wysoką pozycję w gospodarce narodowej. Niektórzy z nich wracają po studiach do Ożarowa. Gratuluję wam i z całego serca życzę wam doskonale zdanej matury oraz dostania się na wymarzone uczelnie - mówił burmistrz Majcher .

Po polonezie i gratulacjach przyszedł czas na szampańską zabawę. Wszyscy byli w wyśmienitych nastrojach. Parkiet rozgrzewały największe polskie przeboje ostatnich lat. Furorę robiła oczywiście „Miłość w Zakopanem” popularnego piosenkarza Sławomira. Warto napisać, że grono pedagogiczne wcale nie odstawało od swoich podopiecznych i nauczyciele wspólnie z uczniami wesoło bawili się do rana. Tak samo postąpił burmistrz Ożarowa Marcin Majcher, który tańczył ze swoją małżonką obok młodzieży ze „Skłodowskej”.

>>> ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH <<<Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się, zdobądź tytuł i wspaniałe nagrody!

Miss Studniówki 2019 - zobacz wszystkie kandydatki i zagłosuj!

Mister Studniówki 2019 - zobacz wszystkich kandydatów i zagłosuj!

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy