MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Stypendia dla najlepszych uczniów od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Radków. Zobaczcie zdjęcia

Marek Piórecki
Marek Piórecki
Stypendystki i stypendyści Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Radków. Więcej na następnych zdjęciach >>>
Stypendystki i stypendyści Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Radków. Więcej na następnych zdjęciach >>>Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Radków
Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Radków przyznało stypendia za najlepsze wyniki w nauce.

Najlepsze wyniki w nauce w Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radkowie osiągnęli: Amelia Gradoń, Julia Sobczyk, Milena Sobieraj, Dawid Kocełuch i Bartłomiej Lisek. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się w piątek, 22 marca, w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Radkowie.

Uczennice i uczniowie przyjęli gratulacje od prezeski Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Radków Dagmary Malinowskiej, przewodniczącej Rady Rodziców Elżbiety Lubaś, dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radkowie Jarosława Borkowskiego, przewodniczącego Rady Gminy w Radkowie Tomasza Szczerby oraz wójta Gminy Radków Jarosława Dominika. Stypendystki i stypendyści otrzymali również gratulacje oraz prezenty od Banku Spółdzielczego we Włoszczowie, który był reprezentowany przez dyrektor do spraw handlowych Annę Łęgowik oraz dyrektor Oddziału w Chlewicach Justynę Niżnik.

- Bank Spółdzielczy we Włoszczowie od wielu lat udziela nam wsparcia finansowego, które umożliwia przyznawanie stypendiów, a w gronie naszych darczyńców znajdują się również: Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radkowie, przewodniczący Rady Gminy Radków Tomasz Szczerba, blaut-rol.pl Krzysztof Błaut, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Szczekocinach, Woodnes Grzegorz Pietrasik - mówią przedstawiciele Stowarzyszenia z Radkowa.

- Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystkom i stypendystom. Dziękujemy darczyńcom i życzymy dalszych sukcesów naszej młodzieży! - mówią przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Radków.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości wręczenia stypendiów w Radkowie

od 12 lat
Wideo

Nowy pistolet MPS z Fabryki Broni "Łucznik"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie