Sukces Shiro Kyokushin Klub Karate. Młodzi zawodnicy zdobyli aż 7 medali w zawodach o Puchar Ziemi Żywieckiej. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Młodzi zawodnicy Shiro Kyokushin Klub Karate bardzo dobrze spisali się na zawodach o Puchar Ziemi Żywieckiej. Klub zdobył 7 medali - 3 złote, 3 srebrne i jeden brązowy.

Duży sukces Shiro Kyokushin Karate Klub

Udany turniej w wykonaniu młodych zawodników Shiro Kyokushin Karate Klub. Zespół zdobył aż 7 medali (3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy) na ogólnopolskim turnieju Kyokushin-Kan o Puchar Ziemi Żywieckiej. Złote medale zdobyli: Kalina Bęben, Szymon Nartowski i Bartosz Bojek. Srebro przywieźli Sebastian Zapała, Adam Bogusławski i Laura Mazur. Na najniższym stopniu podium stanął Maksymilian Moskal. W jednej z kategorii do finału doszło dwóch zawodników Shiro - Szymon Nartowski i Adam Bogusławski i w tej walce okazał się lepszy Szymon Nartowski a tym razem Adam Bogusławski musiał zadowolić się srebrem.

Ogromny aplauz publiczności wzbudziły dwa najszybsze knock-outy bo w przypadku Sebastiana Zapały były to około 2 sekundy i piękna technika mawashi geri jodan, czyli kopnięcie okrężne na głowę. Też około 2 sekund potrzebował Maksymilian Moskal na pozbawienie swojego przeciwnika chęci do walki, techniką z wyskoku Tobi mawashi geri.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani