Sukces sportowców "Szansy" z Ostrowca

  Sukces sportowców "Szansy" z Ostrowca

  Zdjęcie autora materiału

  Anna Śledzińska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Sukces sportowców "Szansy" z Ostrowca
  1/11
  przejdź do galerii

  ©archiwum

  Podczas Gali Specjalnych Sportowców Zrzeszonych w Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Olimpiad Specjalnych Polska, która odbyła się w Zagnańsku, wybrano liderów spośród zawodników oraz trenerów. W tym gronie znaleźli się ostrowczanie.
  Klub Olimpiad Specjalnych „Szansa”, który działa przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej miał aż pięć szans na zdobycie nagrody, ponieważ nominowanych było czterech zawodników oraz jeden trener. Wybrano spośród nich aż trzy osoby.

  Marcin Dunal został wybrany na zawodnika lidera, a Remigiusz Woźniak na lidera trenera. Nagrodę specjalną otrzymał Tomasz Taborski, który został doceniony za swój wkład pracy na rzecz Olimpiad Specjalnych jako administrator strony internetowej i konta na Facebooku. Wyróżnienia otrzymali również pozostali nominowani z „Szansy”, czyli Paweł Dunal i Paweł Menducki.

  - Już same nominacje były wielkim sukcesem dla naszego klubu – mówi Robert Rogala, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu „Szansa” - Nie ma co ukrywać i w tym momencie udawać skromnego, że nie liczyliśmy na jakieś trofea. Cieszymy się, że nagrody trafiły w ręce Marcina, Tomka i Remigiusza, uważam, że na nie zasłużyli swoim zaangażowaniem i codzienną postawą godną naśladowania. Jako kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej jestem dumny, ponieważ to są wymierne skutki terapii zajęciowej jaką sobie założyliśmy w naszej placówce.

  Ostrowiec Świętokrzyski reprezentowali także członkowie Klubu Rywal, działającego w Zespole Szkół Specjalnych Małgorzata Górczyńska, Rafał Bilewicz, Piotr Gierada, Kamil Podsiadło, Marcin Spyra oraz opiekunowie Ernest Krajewski i Justyna Wołowiec. Do nagrody Lidera Zawodników nominowany został Rafał Bilewicz, a do Lidera Trenerów Ernest Krajewski, którzy otrzymali wyróżnienia.

  Zobacz galerię


  QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto prawdziwe pytania z testu MultiSelect
  ZOBACZ TAKŻE:
  Robert Lewandowski: Zagram, jeśli będę się dobrze czuł


  (Źródło: Agencja Informacyjna Polska Press)

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]