Świetny występ zawodników klubu RUSHH na mistrzostwach Polski. Zdobyli dwa złote i srebrny medal

dor
Prezes Grzegorz Nowaczek z medalistami z kieleckiego klubu RUSHH.
Prezes Grzegorz Nowaczek z medalistami z kieleckiego klubu RUSHH. Fot. Rushh Kielce
Świetnie spisali się pięściarze kieleckiego klubu RUSHH na Mistrzostwach Polski Seniorów w Wałczu.

Zawodnicy kieleckiego klubu wrócili z dwoma złotymi medalami i jednym srebrnym, co jest historycznym wynikiem.

Podczas gali finałowej Mistrzostw Polski Seniorów w Wałczu do walki o złote medale przystąpiło trzech zawodników KKB Rushh Kielce - Bartosz Gołębiewski (kat. 75 kg), Daniel Adamiec (kat. 81 kg) oraz Tomasz Niedźwiecki (kat. 91 kg).

Bartosz Gołębiewski pokonał Mateusza Goińskiego 5:0 i został mistrzem Polski w kategorii 75 kilogramów. W kolejnej walce w finale kategorii w ringu stanął debiutujący w kategorii 81 kg Daniel Adamiec, który również w stosunku 5:0 pokonał Wiktora Szadkowskiego - informuje klubowy Fanpage.

Przed szansą na zdobycie dla kieleckiego klubu potrójnej korony stanął Tomasz Niedźwiecki, który w finale kategorii 91 kg, po bardzo emocjonującym pojedynku, uległ Mateuszowi Bereźnickiemu, ostatecznie zdobywając srebrny medal.

Dumny z postawy zawodników RUSHHA był Grzegorz Nowaczek, twórca sukcesów kieleckiego klubu, obecnie prezes Polskiego Związku Bokserskiego.