Świętokrzyska klasa A, grupa 2. Wyniki 4. kolejki

red
Kamil Markiewicz
Sprawdź wyniki.

Nidzica Dobiesławice - Partyzant Wodzisław 4:2 (1:0)

Bramki: Mateusz Stalmach 23, Przemysław Nowak 66 i 90+2 z karnego, Bartosz Jesionka 90+4 – Karol Słonina 55 i 68.

Przy stanie 2:2 w 87 minucie goście nie wykorzystali karnego. Bohaterem meczu mógł zostać, zdobywając trzeciego gola, Karol Słonina, ale jego strzał obronił Dawid Kowalski. To się zemściło na Partyzancie. W dodanym czasie z karnego na prowadzenie wyprowadził Nidzicę Przemysław Nowak, a gospodarze zdążyli zdobyć jeszcze jednego gola.

Nida Oksa - Zieleń Żelisławice-Secemin 2:4 (0:1)

Szymon Piaszczyk 77, Andrzej Kusaj 82 - Józefowski 24, 58, 80, Wójcik 65.

Zieleń: Pyka – Bukowski (60. Plebanek), T. Fira, M. Fira, Cholerzyński, Sikorski (87. Krzemiński), K. Józefowski (85. Szokalski), Skupiń, Wójcik, Miernik (90. Kabała), Pasoń.

Wygrana gości mogła być jeszcze bardziej okazała, ale w 40 minucie karnego, którego wykonywał Sikorski, obronił bramkarz Nidy.

Zryw Skroniów - Jawornik Gorzków 3:2 (2:2)

Bramki: Kamil Łukasik 20, 40, Patryk Mackiewicz 85 – Norbert Wątek 25, Konrad Wątek 34.

Ozdobą meczu była bramka Patryka Mackiewicza, zdobyta w końcówce meczu strzałem z 35 metrów.

Gród Wiślica - Wisła Nowy Korczyn 1:1 (0:1)

Bramki: Kamil Lozia 85 – Michał Krzemiński 30.

W 80 minucie gospodarze nie wykorzystali karnego. Skuteczną interwencją popisał się bramkarz Wisły, Michał Borczuch, który sparowąa piłkę na słupek, a dobitka była niecelna. Chwilę później gospodarze trafili w poprzeczkę.

Nida Sobków - Piaskowianka Piaski 1:1 (0:1)

Bramki: Wiktor Wojciechowski 57 - Albert Gajos 35.

Wierna II Małogoszcz - Dąb Nagłowice 2:2 (2:0)
Kamil Cygan 37, Konrad Wijas 39 – Piotr Wójcik 49, 55.

Wierna II: Kosik – Łebek, Standerski (46. Trybek), Strzelecki, Wijas (70. Jupowicz), Cygan, Borowski (46. Gągorowski), Rylski (46. Bugno), Dudek, Gajek (30. Niechciał), Miśta.

W pierwszej połowie przeważał Dąb, a dwa gole strzelili gospodarze, w drugiej było odwrotnie. Wierna mogła wygrać, ale zmarnowała „setkę” w ostatniej minucie spotkania.