Świętokrzyski Laur Piękna 2011. Poznaj najlepsze salony...

  Świętokrzyski Laur Piękna 2011. Poznaj najlepsze salony naszego województwa (video, zdjęcia)

  Katarzyna KULIŃSKA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zwycięzcy w kategorii SPA. (od lewej): Anna Danieluk –Gorbatkow oraz Aleksandra Tutaj z Instytutu Spa&Beauty w Kielcach, który zajął III miejsce,

  Zwycięzcy w kategorii SPA. (od lewej): Anna Danieluk –Gorbatkow oraz Aleksandra Tutaj z Instytutu Spa&Beauty w Kielcach, który zajął III miejsce, Arleta Libuda i Katarzyna Czapla – Dąbrowska z Thai Day Spa z Buska-Zdroju, które zajęło II miejsce oraz Malwina Wierzbowska menager Instytutu Nefertari Medi-Spa w Kielcach – zdobywcy I miejsca. ©Dawid Łukasik

  8 marca, w Dzień Kobiet, nagrodziliśmy finalistów Świętokrzyskiego Lauru Piękna 2011. Złote Laury powędrowały do salonów z Sandomierza, Kielc, Buska-Zdroju. Wieczorna gala w hotelu Kongresowym była świętem nie tylko pań, ale też najlepszych salonów fryzjerskich, kosmetycznych, fitness i spa.
  Zwycięzcy w kategorii SPA. (od lewej): Anna Danieluk –Gorbatkow oraz Aleksandra Tutaj z Instytutu Spa&Beauty w Kielcach, który zajął III miejsce,

  Zwycięzcy w kategorii SPA. (od lewej): Anna Danieluk –Gorbatkow oraz Aleksandra Tutaj z Instytutu Spa&Beauty w Kielcach, który zajął III miejsce, Arleta Libuda i Katarzyna Czapla – Dąbrowska z Thai Day Spa z Buska-Zdroju, które zajęło II miejsce oraz Malwina Wierzbowska menager Instytutu Nefertari Medi-Spa w Kielcach – zdobywcy I miejsca. ©Dawid Łukasik

  [galeria_glowna]
  Zwycięzcy w kategorii fitness (od lewej): Edyta Kołomańska – Wróbel, właścicielka Studia Form Mentalnych Cutie`s Garden w Kielcach - II miejsce oraz Judyta Kulczyńska, manager wraz z koleżanką z Klubu „Salvus” z Kielc, zdobywcy I miejsca. Na gali zabrakło przedstawicieli Klubu Fitness Figura ze Starachowic, który zajął III miejsce.


  Zwycięzcy w kategorii fryzjerskiej (od lewej): Agnieszka Żulińska, właścicielka salonu z Sandomierza, która zdobyła I miejsce, Agnieszka Strycharska z salonu Styl z Piekoszowa - zdobywcy III miejsca i Iwona Skoczek, właścicielka salonu w Kielcach, która zajęła II miejsce.

  Kobieta Przedsiębiorcza i Laur Piękna - kulisy gali (zdjęcia)

  Liderzy wszystkich kategorii w województwie i powiatach świętokrzyskich licznie przybyli na uroczystość, a sala Hotelu Kongresowego zapełniła się po brzegi specjalistami od piękna i urody oraz zdrowego stylu życia.
  Wzruszone panie, ale też panowie fryzjerzy podkreślali ze sceny, że głosy czytelników "Echa Dnia" i ich wiernych klientów są najlepszym podziękowaniem za ciągłe doskonalenie i dbałość o jakość usług.

  Wśród największych triumfatorek wieczoru znalazła się Dorota Sagan, kosmetolog i właścicielka dwóch salonów z Buska -Zdroju, która wygrała w województwie Złoty Laur w kategorii kosmetycznej. Otrzymała też dla swoich salonów tytuły najlepszych w powiecie buskim w obu kategoriach.

  W kategorii fryzjerskiej najlepszy w województwie okazał się Salon Agnieszki Żulińskiej z Sandomierza i tam właśnie powędrowała statuetka Złotego Lauru i tytuł najlepszego salony fryzjerskiego w województwie.  W kategoriach spa i fitness zatriumfowały Kielce: Instytut Medi-Spa Nefertari oraz Klub Fitness Salvus, które od wczoraj mogą chwalić się klientom złotymi statuetkami dla najlepszych w województwie.
  Więcej o laureatach i ich salonach napiszemy już w najbliższych numerach "Echa Dnia".

  Nasi laureaci

  SALONY FRYZJERSKIE - I miejsce - Salon Fryzjerski Agnieszki Żulińskiej, Sandomierz, Rynek 29; II miejsce - Salon Fryzjerski Iwony Skoczek Kielce, Plac Wolności7; III miejsce - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Styl, Piekoszów, ulica Czarnowska 52/5.

  SALONY KOSMETYCZNE - I miejsce - Dorotka - Profesjonalny Salon Urody Doroty Sagan, Busko Zdrój, ulica Roksza 1; II miejsce - Salon Kosmetyczny Małgorzaty Kowal, Końskie, ulica 16 stycznia1d; III miejsce - Salon Kosmetyki Estetycznej Relaks Lidii Kurek, Końskie, ulica Wojska Polskiego 3.

  SALONY SPA - I miejsce - Nefertari Instytut Medi-Spa, Kielce, ulica Klonowa 51d; II miejsce - Thai Day Spa, Busko Zdrój, Osiedle Sikorskiego 9; III miejsce - Instytut Spa &Beauty, Kielce, Aleja Solidarności 34.

  KLUBY FITNESS - I miejsce - Fitness Club Salvus, Kielce, ulica Świętego Leonarda 1; II miejsce - Fitness Klub Cutie`s Garden, Kielce, ulica Bodzentyńska 10/204; III miejsce - Klub Fitness Figura, Starachowice, ulica Grzybowa 1.  Zwycięzcy w kategorii kosmetycznej (od lewej): Katarzyna Zych z Salonu „Relaks” z Końskich – III miejsce, Małgorzata Kowal, właścicielka salonu z Końskich - zdobywczyni II miejsca, Dorota Sagan z Buska-Zdroju, właścicielka salonu Dorotka, który zajął I miejsce. Nagrodę wręczał wicemarszałek Grzegorz Świercz.

  Zwycięzcy w kategorii fitness (od lewej): Edyta Kołomańska - Wróbel, właścicielka Studia Form Mentalnych Cutie`s Garden w Kielcach - II miejsce oraz Judyta Kulczyńska, manager wraz z koleżanką z Klubu "Salvus" z Kielc, zdobywcy I miejsca. Na gali zabrakło przedstawicieli Klubu Fitness Figura ze Starachowic, który zajął III miejsce.
  Zwycięzcy w kategorii SPA. (od lewej): Anna Danieluk –Gorbatkow oraz Aleksandra Tutaj z Instytutu Spa&Beauty w Kielcach, który zajął III miejsce, Arleta Libuda i Katarzyna Czapla – Dąbrowska z Thai Day Spa z Buska-Zdroju, które zajęło II miejsce oraz Malwina Wierzbowska menager Instytutu Nefertari Medi-Spa w Kielcach – zdobywcy I miejsca. Dawid Łukasik

  Zwycięzcy w kategorii kosmetycznej (od lewej): Katarzyna Zych z Salonu "Relaks" z Końskich - III miejsce, Małgorzata Kowal, właścicielka salonu z Końskich - zdobywczyni II miejsca, Dorota Sagan z Buska-Zdroju, właścicielka salonu Dorotka, który zajął I miejsce. Nagrodę wręczał wicemarszałek Grzegorz Świercz.


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo