Wybierz miasto:
  Szczupli i zdrowi. Z Expert Fitness i Centrum Odchudzania...

  Szczupli i zdrowi. Z Expert Fitness i Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej w Kielcach się uda!

  Izabela Mortas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Expert Fitness nie po raz pierwszy został odznaczony Złotym Świętokrzyskim Laurem Piękna, o czym świadczą liczne statuetki. Oto damska część załogi:

  Expert Fitness nie po raz pierwszy został odznaczony Złotym Świętokrzyskim Laurem Piękna, o czym świadczą liczne statuetki. Oto damska część załogi: od lewej - Bogusia, właścicielka Olga, Iza, Ania i Sylwia. ©Krzysztof Krogulec

  Cel każdego klienta - to właśnie jego stawiają w swoich działaniach zawsze na pierwszym miejscu. Oto Expert Fitness i Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej w Kielcach, najlepszy fitness w regionie.
  Expert Fitness nie po raz pierwszy został odznaczony Złotym Świętokrzyskim Laurem Piękna, o czym świadczą liczne statuetki. Oto damska część załogi:

  Expert Fitness nie po raz pierwszy został odznaczony Złotym Świętokrzyskim Laurem Piękna, o czym świadczą liczne statuetki. Oto damska część załogi: od lewej - Bogusia, właścicielka Olga, Iza, Ania i Sylwia. ©Krzysztof Krogulec


  ZOBACZ: Laur Piękna 2016 Najlepsi w województwie  Plan treningowy, żywieniowy, nieustanna opieka specjalistów - na to zawsze mogą liczyć ich wszyscy klienci. Prezentujemy Expert Fitness i Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej w Kielcach, zdobywcę Złotego Świętokrzyskiego Lauru Piękna 2016 w kategorii najlepszy klub fitness.

  - Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim naszym stałym klientom, którzy ufają nam od lat. To dla nich staramy się nieustannie wymyślać nowe, ciekawe propozycje, dla nich staramy się rozwijać i być godnymi zainteresowania - mówi Olga Chaińska, właścicielka klubu, dietetyczka i instruktorka fitness.  Expert Fitness to klub stworzony z myślą o zdrowiu i dobrej formie ludzi w każdym wieku. Tu odnajdą się także seniorzy, dla których wciąż brakuje miejsc w regionie, gdzie mogliby bez skrępowania poćwiczyć, aktywnie wypocząć, a przy tym miło spędzić czas. - Specjalnie dla seniorów stworzyliśmy zajęcia w godzinach 12-15, czyli porze, która jest dla nich zwykle najbardziej odpowiednia na aktywność. Wtedy w klubie nie ma tłumów, co osoby starsze niezwykle sobie cenią. Czują się swobodnie - podkreśla Olga Chaińska.

  W klubie jako jednym z nielicznych w mieście zajęcia grupowe prowadzone są już od wczesnych godzin porannych. Pierwsze zaczynają się o godzinie 6, kolejne o 7. - To zajęcia, w których uczestnictwo nie jest zobligowane członkostwem w naszym klubie. Można zapisać się na nie oddzielnie. Przygotowaliśmy taką ofertę głównie z myślą o osobach pracujących, ale też na diecie. Zawsze po treningu otrzymują bowiem od nas gratis w postaci białkowego śniadania lub „kuloodpornej” kawy z dodatkiem oleju kokosowego, który skutecznie podkręca nasz metabolizm i zastępuje tradycyjny posiłek - przybliża właścicielka klubu.
  Sam ruch w klubie możemy zapewnić sobie w różnorodnej formie. Oprócz bogato wyposażonej strefy cardio i siłowni, w Expert Fitnessie prowadzi się różnorodne zajęcia fitness. Krzysztof Krogulec

  Dietoterapia to zresztą bardzo mocna strona klubu. Z tej korzysta wiele osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę, ale także mają problemy z różnymi rodzajami chorób. Z pomocy Olgi Chaińskiej korzystają między innymi osoby z niedoczynnością tarczycy, chorobami autoimmunologicznymi, hipercholesterolemią, cukrzycą typu drugiego, po zawałach, operacjach, a nawet z nowotworami. - Uczymy ich zdrowego odżywiania, pomagamy wrócić do aktywności fizycznej. Dieta w takich przypadkach musi być silnie zindywidualizowana. Wdrażamy „healthy programy”, czyli łączymy dietę z ćwiczeniami. Efekty są piorunujące. Nasi klubowicze przychodzą z dużo lepszymi wynikami badań, nierzadko całkowicie pozbywając się problemów zdrowotnych - podkreśla Olga Chaińska.

  Warto podkreślić, że wskazówki dietetyczne są normą w Expert Fitnessie - korzystają z nich wszyscy klubowicze. - Pierwsza wizyta w naszym klubie zawsze zaczyna się od wstępnej analizy składu ciała. Przeprowadzamy wywiad z klientem, dopytując o szczegóły jego stylu życia, sprawdzamy jego gibkość, siłę, masę ciała, a także określamy preferencje i cel. Ten jest dla nas najważniejszy, robimy wszystko, by pomóc klientowi go osiągnąć. Określamy indywidualny program - zalecenia żywieniowe, a także treningowe, a po miesiącu weryfikujemy wyniki, by sprawdzić, czy idziemy w dobrym kierunku - zaznacza nasza rozmówczyni.

  Sam ruch w klubie możemy zapewnić sobie w różnorodnej formie. Oprócz bogato wyposażonej strefy cardio i siłowni, w Expert Fitnessie prowadzi się różnorodne zajęcia fitness - odchudzające, odchudzająco-ujędrniające, rzeźbiące sylwetkę, jogę, ćwiczenia z gumami, na stepach, rowerach, ze sztangami, a także zajęcia taneczne, w tym latino solo i zumbę. Zajęcia odbywają się do południa i popołudniami, a także w sobotę i niedzielę. Dodatkowo klubowicze mogą skorzystać z masaży wspomagających odchudzanie.

  - Oczywiście nasi klubowicze są objęci opieką profesjonalnej kadry - fizjoterapeutów, rehabilitantów, trenerów personalnych. Jesteśmy zgranym teamem, świetnie dogadującym się w pracy, a przez to tworzącym fajną atmosferę. Cały zespół wkłada ogromne serce w to, co robi i nasi podopieczni najwyraźniej to czują - mówi Olga Chaińska. Oprócz Expert Fitness pierwsze miejsce zajęły jeszcze dwa kieleckie kluby. Zaprezentujemy je w kolejnych wydaniach „Zdrowia i urody”.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Styl życia

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  Jedzenie i zabawa

  Na językach