Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec pokonali lidera

mir
Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec pokonali lidera w meczu piłkarzy ręcznych.

Moto-Jelcz oława - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.30:31 (15:20)

KSZO: Zając, Szewczyk – Jeżyna 5, Afanasjev 5, Goliszewski 5, Sobut 5, Bulski 3, Kogutowicz 3, Antolak 2, Wędrak 2, Telka 1, Kożeniewski, Falasa, Stańko, Jurasik.30:31 (15:20).

Prawdziwie sensacyjnie zakończył się mecz lidera I ligi z Ostrowieckimi Wojownikami. W pierwszej połowie KSZO Odlewnia wręcz znokautował gospodarzy prowadząc już różnicą dziewięci8u bramek, ale po przerwie lider zaczął odrabiać straty i losy spotkania ważyły się do ostatnich sekund. Na szczęście gospodarzom nie udało się doprowadzić do remisu i ostrowieccy szczypiorniści mogli cieszyć się z czwartego w tym sezonie zwycięstwa. W meczu z Moto Jelcz, w barwach KSZO Odlewnia, jako zawodnik, zadebiutował trener Mariusz Jurasik.