Szybkie i bezbolesne odmładzanie z Laserem

  Szybkie i bezbolesne odmładzanie z Laserem Biosphere

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Szybkie i bezbolesne odmładzanie z Laserem Biosphere
  Laser biostymulujący zdobywa coraz większą popularność wśród zabiegów dla urody. Panie doceniają, że działa przeciwzmarszczkowo, dotlenia, redukuje przebarwienia, obrzęki i cellulit. Poprawia także elastyczność skóry i zwiększa produkcję kolagenu. Można go stosować przez cały rok.
  Szybkie i bezbolesne odmładzanie z Laserem Biosphere
  - Zabiegi z użyciem Lasera Biosphere regulują procesy biologiczne w komórkach skóry. Laser biostymulujący działa dzięki interakcji pomiędzy światłem niskiej intensywności, które emituje, a komórkami organizmu człowieka. To zjawisko nazywane jest fotomodulacją, a innymi słowy, jest to modulowanie metabolizmu komórek - wyjaśnia doktor Martyna Sobańska, która wykonuje takie zabiegi w Kielcach.

  - Światło lasera zmienia bioaktywność komórek, przeciwdziałając uszkodzeniom, powstałym w naturalnym procesie starzenia się skóry.

  Bezboleśnie, nawet w lecie

  Zabiegi przyspieszają procesy gojenia i regeneracji uszkodzonych tkanek. Są bezbolesne, szybkie. Terapię laserem biostymulujacym można stosować cały rok, nawet w lecie, bo słoneczna pora nie jest przeciwskazaniem. Mogą go stosować osoby z każdym fototypem skóry. Zabiegi nie mają efektów ubocznych jak obrzęki, rumień, podrażnienia, więc nawet nie wymagają okresu rekonwalescencji. Natomiast efekty niwelowania oznak starzenia są spektakularne.

  Odmładza, dotlenia, regeneruje

  - Laser Biosphere stosuje się na twarz i ciało. Po zabiegach skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona, odżywiona. Zwiększa się produkcja kolagenu w skórze, staje się ona bardziej elastyczna. Zmniejszeniu ulegają zmarszczki, cellulit, skóra zostaje ujędrniona. Laser biostymulujący działa też przeciwobrzękowo, niweluje rumień i pajączki, dobroczynnie działa na trądzik i blizny oraz przebarwienia - mówi dr Sobańska.

  - Najlepiej wykonywać zabiegi co 7 dni, w serii po 4-6 zabiegów. Potem, co kilka tygodni, dobrze jest wykonywać zabieg "przypominający".

  SPRAWDŹ najświeższe wiadomości z KIELC


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo