Szybkie trzy sety i porażka siatkarek KSZO w Pile

Mirosław Rolak
Szybkie trzy sety i porażka siatkarek KSZO w Pile W ostatnim meczu rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet KSZO Ostrowiec SA gładko przegrał w Pile z Enea PTPS. Enea PTPS Piła – KSZO Ostrowiec Św. 3:0
  • Enea PTPS Piła – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 25:8, 25:18
  • PTPS: Strantzali 11, Słonecka 5, Stencel 10, Azizova 22, Trojan 7, Szpak 3, Lemańczyk (libero), Kobus, Chrzan, Pawłowska (libero).
  • KSZO: Wojtowicz 6, Zackiewicz 2, Geyko 1, Dorsman 4, Łyszkiewicz 12, Oktaba 3, Pauliukouskaya (libero),Kucińska (libero), Rdzanek, Czapla 1.

MVP: Marharyta Azizova
Brak w ekipie KSZO Kingi Kasprzak był aż nadto widoczny w tym jednostronnym meczu. Gospodynie od początku meczu dominowały na parkiecie i szybko wypracowały sobie pięciopunktowe prowadzenie. Siatkarki KSZO seryjnie popełniały błędy i przewaga gospodyń szybko rosła. Jeszcze większa różnica klas dzieliła obydwa zespoły w drugim secie w którym KSZO zdobył zaledwie 8 punktów. Ostatnia odsłona tez przebiegała pod dyktando pilanek.